domek dla lalek Barbie
fot. Adobe Stock

Domek dla lalek Barbie – 5 propozycji od 189 zł

Twoja pociecha marzy o domku dla lalek Barbie? Cóż, tanio nie będzie, ale kolorowo i z przepychem – jak najbardziej! Musisz tylko wybrać: drewniany czy plastikowy.
Ewa Janczak-Cwil
domek dla lalek Barbie
fot. Adobe Stock
Domek dla lalek Barbie to marzenie wielu dziewczynek! Choć to spory wydatek, to jednak warto się wykosztować – dziecko spędzi na zabawie nim długie godziny. A sam domek może stać się ładną dekoracją pokoju twojej pociechy.

Spis treści:
Jaki domek wybrać
Domki dla lalek Barbie:
  1. Niewielki z meblami i lalką, 189 zł
  2. Drewniany ze światłem, 270 zł
  3. Drewniany z akcesoriami, 299 zł
  4. Domek w Malibu, 398 zł
  5. Drewniany z windą, 399 zł
  6. Miejski plastikowy, 459 zł
  7. Ogromny ze światłem i dźwiękiem, 959 zł

Jaki domek dla lalek Barbie wybrać

Warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy i przemyśleć zakup zawczasu, żeby nie trzeba było domku odsyłać. Będzie to i kosztowne i czasochłonne, bo składanie domku dla lalek Barbie może zająć ok. godziny.

Materiał z jakiego wykonano domek

Między domkami istnieją dwie zasadnicze różnice: materiał z jakich je wykonano – plastik lub drewno oraz rozmiary. Najstabilniejsze są domki z drewna. Nie kołyszą się przy byle potrąceniu i nie wysypują się z nich mebelki. Dlatego taki domek z pewnością lepiej sprawdzi się, gdy lalkami ma się bawić młodsze dziecko – 3-4-letnie. Starszej dziewczynce można kupić domek plastikowy.

Mebelki do domku

Najczęściej domek dla lalek Barbie jest w komplecie z wyposażeniem. Zwykle plastikowy domek ma plastikowe akcesoria, a drewniany – drewniane. Te zrobione z plastiku są lżejsze, a często też wielofunkcyjne. Drewniane mebelki nie pełnią kilku funkcji i są najczęściej bardziej toporne w kształcie. Zastanów się więc, co będzie wolała twoja pociecha.

Zobacz także: Drewniane domki dla lalek – od prostych po luksusowe!

Rozmiary domku

Wymiary domku dla lalek Barbie trzeba dobrać do przestrzeni, jaką ma do dyspozycji dziecko. W mniejszym pokoju lepiej postawić domek węższy, ale wyższy, a w większym można ustawić domek dowolnych rozmiarów lub rozkładany do sporej szerokości. Warto też pamiętać, że lalki Barbie są dość wysokie, więc nie każdy domek je zmieści. My wybraliśmy tylko takie domki, które bez problemu pomieszczą lalki Barbie, Monster High i inne tego typu.
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?

1. Niewielki z meblami i lalką, 189 zł

Domek pozwala stworzyć przestrzeń na łazienkę, kuchnię oraz część dzienną. Z dołączonych wielofunkcyjnych mebelków można tworzyć różne wyposażenie: z telewizora robi się stół, a z łóżka, po odwróceniu, powstaje luksusowa wanna. Do tego inne akcesoria: talerze, garnek, butelka z mydłem, zegar, kocyk i inne. Wymiary domku: wysokość ok. 40 cm, szerokość 76 cm. Dla dzieci od 3. roku życia. W komplecie lalka Barbie.
 
domki dla lalek Barbie domek z lalką

2. Drewniany ze światłem, 270 zł

W całości wykonany z drewna, dlatego sporo waży (ok. 10 kg) i jest bardzo stabilny. W komplecie znajduje się 17 elementów tworzących umeblowanie i wystrój wnętrz. Jest trzypoziomowy i mieści: kuchnię, łazienkę, pokój dzienny, bibliotekę, sypialnię, klatkę schodową i taras. Wymiary: wysokość – 90 cm, szerokość – 59 cm, głębokość – 30 cm.
 
domek dla lalek barbie ze światłem

3. Drewniany z akcesoriami, 299 zł

Trzypiętrowy z ruchomą windą. Zawiera 4 pomieszczenia i taras. Na ścianach namalowano liczne ozdoby. W komplecie znajduje się 12 drewnianych mebli, a wśród nich m.in.: łóżko, toaletka, wanna, fortepian, toaleta, stół i krzesła. Wymiary: wysokość – 117 cm, szerokość – 82 cm, głębokość – 30 cm. Domek waży ok. 14 kg.

domek dla lalek barbie z akcesoriami

4. Domek w Malibu, 398 zł

Otwierany, nowoczesny domek, w którym salon zmienia się w kino domowe. Zawiera 6 pomieszczeń oraz 25 akcesoriów (mebli i przedmiotów do wystroju wnętrz). Część mebelków ma ruchome elementy. W domku można zorganizować spanie dla aż 4 lalek. Po zamknięciu z łatwością można go przenieść w inne miejsce.

domek dla lalek barbie  Malibu

5. Drewniany z windą, 399 zł

Luksusowa trzypoziomowa rezydencja z ruchomą windą. Każdy poziom ma aż 35 cm wysokości. Zawiera 5 stref życiowych: sypialnię, jadalnię, kuchnię, pokój dzienny, łazienkę oraz balkon. W komplecie 10 drewnianych mebelków. Wymiary: wysokość – 114 cm, szerokość – 87 cm, głębokość – 32 cm.

domek dla lalek Barbie z windą

6. Miejski plastikowy, 459 zł

Czteropokojowy: na dole pokój dzienny i kuchnia, na górze sypialnia i łazienka. Po rozłożeniu dachu powstaje ładny taras. W komplecie znajdują się plastikowe mebelki, m.in.: kanapa, stół, krzesła, wisząca huśtawka, łózko, wanna i inne drobiazgi. Domek łatwo się składa i rozkłada.
 
domek dla lalek Barbie miejski plastikowy

7. Ogromny ze światłem i dźwiękiem, 959 zł

Naprawdę imponujący – ma 120 cm wysokości i 125 cm szerokości. Ma trzy poziomy, na których znajduje się 8 pomieszczeń, a do tego jest winda i basen! W komplecie znajduje się 5 mebelków ulegających transformacji oraz 70 akcesoriów. W zestawie nie ma samochodu. Niektóre elementy świecą, inne wydają dźwięki. Drobne elementy trzymają się dzięki specjalnym zaczepom, co sprawia, że tak łatwo się nie wywracają. Domek dla dzieci o 3. roku życia.
 
domek dla lalek barbie ogromny
[content:0_26771,0_26841,0_26547:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy