Dorota Gardias z córką
fot. Instagram/dorotagardias

Dorota Gardias przebrała córkę na Halloween za…

Oj, chyba córka będzie siała postrach w przedszkolu
Milena Oszczepalińska
Dorota Gardias z córką
fot. Instagram/dorotagardias
Znana pogodynka Dorota Gardias najwyraźniej chętnie bierze udział w zabawie halloweenowej. Choć święto to wciąż wzbudza duże kontrowersje, ona wyraźnie nie ma nic przeciwko celebrowaniu święta duchów. Właśnie z tej okazji wyszykowała córkę w specjalny kostium i posłała do przedszkola na halloweenowe szaleństwa. Jesteście ciekawi, jakie przebranie założyła czteroletnia Hania?

Zgłoś się i testuj: zdobądź 1 z 1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

Córka Doroty Gardias w przebraniu kościotrupa na Halloween

Ostatni dzień października to w wielu przedszkolach dzień imprezy halloweenowej. Nie inaczej jest w przedszkolu, do którego chodzi córka Doroty Gardias. Pogodynka wystroiła rano córkę w halloweenowy strój i szybko pochwaliła się nim na swoim profilu na Instagramie. Za co przebrała córkę? Postanowiła nie zakładać córce balowej sukni księżniczki czy kostiumu postaci bajkowej. Jak święto duchów, to święto duchów! Hania ma więc dziś na sobie strój kościotrupa. Ciekawe, czy inne dzieci w przedszkolu będą uciekały na jej widok… a może założą równie straszne przebrania na Halloween? Tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się mała Hania. Widać, że w takim kostiumie czuje się wyśmienicie!
Redakcja poleca: Dorota Gardias zdradziła nam swoje świąteczne plany - VIDEO
Jak jest ulubiona wigilijna potrawy Doroty Gardias? Jakie prezenty wybrała dla córeczki?

Halloweenowa moda coraz śmielej wkracza do sklepów

Nie da się ukryć, że to zachodnie święto coraz śmielej wkracza do Polski. Nie wszyscy są tym faktem zachwyceni, jednak pobyt najwyraźniej jest coraz większy, a co za tym idzie, coraz więcej marek odzieżowych wprowadza do swoich kolekcji ubrania i dodatki specjalnie z okazji Halloween. Kupujecie dzieciom tego typu garderobę? Można nosić ją na co dzień, chociaż oczywiście sezon na tego typu potworne stylizacje jest dość krótki. Co sądzicie o takim halloweenowym szaleństwie? Jesteście na tak, czy stanowczo na nie?
Zobacz też:
Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy