Dziecko zrobiło mamie nagie zdjęcia
fot. Facebook

2-latka zrobiła mamie NAGIE zdjęcia i wysłała do znajomych!

Dziewczynka bawiła się telefonem mamy i przy okazji zrobiła jej... nagie zdjęcia! Wszystkie intymne fotografie trafiły potem do znajomych mamy: kolegów z pracy oraz klientów.
Magdalena Drab
Dziecko zrobiło mamie nagie zdjęcia
fot. Facebook
Dwuletnia dziewczynka dostała telefon do zabawy, podczas gdy mama kąpała się i suszyła włosy. Kobieta nie zauważyła, że córka robi jej zdjęcia, a następnie... wysyła je do wszystkich jej znajomych!

2-latka wysłała nagie zdjęcia mamy do jej znajomych

Dwuletnia córka Emily Schmitt z Ohio przypadkowo wysłała nagie zdjęcia swojej mamy do całej listy jej kontaktów, w tym byłych kolegów, przyjaciół ze studiów i klientów. 30-letnia mama pozwoliła swojej córeczce, Carsyn, bawić się telefonem komórkowym, gdy poszła wziąć kąpiel. Nie wiedziała, że ​​Carsyn zrobiła w tym czasie kilka zdjęć, m.in. jej nagich pośladków. A potem wysłała zdjęcia do jej znajomych!

Emily nie zdawała sobie sprawy z tego, co się stało, dopóki kolega nie wysłał jej SMS-a z... podziękowaniem za zdjęcia. Przerażona odkryła wówczas, że córka wysłała zdjęcia jej pośladków co najmniej do 15 osób.

„To ludzie, z którymi nie rozmawiałam od długiego czasu. Facet, z którym chodziłam na studia i który się we mnie podkochiwał, były klient, stary współpracownik. Natychmiast odpowiedziałem i przeprosiłam wszystkich” − cytuje serwis unilad.co.uk.

Kobieta postanowiła podzielić się swoją zabawną historią, ale wkrótce odkryła, że ​​nie była jedynym rodzicem, który doświadczył czegoś podobnego.

„99% ludzi wybucha śmiechem, bo wiedzą, że też może im się to przytrafić. Inni opowiadali mi historie o tym, jak ich dziecko włączyło relację na żywo na Facebooku, podczas gdy byli nadzy. To się zdarza!”.

Doradzamy więc ostrożność! I to nie tylko przy udostępnianiu dzieciom telefonów, ale i podczas nauki zdalnej!
Zobacz też:
Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy