fot. screen z facebook/huffingtonpost

Gdy urodzisz dziecko – zrób to koniecznie!

Bliscy już pójdą, a Ty zostaniesz sama w szpitalu z dzieckiem. Wtedy musisz zrobić tę 1 rzecz! 
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
fot. screen z facebook/huffingtonpost
Można zrobić wiele pamiątkowych zdjęć dziecku, ale to jedno będzie dla Ciebie najwspanialszym prezentem. Gdy odetchniesz po trudach porodu, gdy Twój partner pójdzie już do domu, a Twoje maleństwo będzie leżało pięknie zawinięte w kolorowy kocyk, wtedy wyjmij aparat/komórkę i zrób mu zdjęcie.

Właśnie w tej chwili, magicznej, jedynej i wyjątkowej. Gdy będziesz jeszcze w tak silnych emocjach po porodzie, pełna lęków, bo zostałaś z dzieckiem po raz pierwszy sama. Kiedy będziesz patrzeć na swój skarb i nie będziesz mogła uwierzyć, że jest Twój, że dałaś radę urodzić i że jesteś mamą. 

Czytaj:  Pierwsze dni z noworodkiemTo wspaniały moment, gdy dziecko wydaje się idealne, cudowne, a Ty masz poczucie że weszłaś na Mont Everest. Nikt nie jest w stanie zrozumieć co czuje kobieta tuż po porodzie i Ty też możesz zapomnieć o tym. Dlatego zrób to zdjęcie. Jedno, niepowtarzalne i do którego będziesz powracać ze łzami w oczach.
 

Robiłaś swojemu dziecku zdjęcie tuż po porodzie? Lubisz na nie spoglądać?

Zobacz także: Poród jest piękny? Nie wierzysz - zobacz zdjęcia!

źródło: huffingtonpost
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 25 głosy

Zobacz także

Popularne tematy