GRY
 
 

Takiej wersji teledysku Happy jeszcze nie widzieliście!

Ta wersja teledysku Pharella Williamsa pokazuje, że dzieci i dorośli z zespołem Downa też chcą być szczęśliwi, chcą się śmiać, tańczyć. Megapozytywny film. Uśmiechniesz się i wzruszysz.

kadr z Happy z dziećmi z zespołem Downa

Przeróbek tego teledysku są miliony. I fajnie, bo jest o szczęściu! Każdy chce być szczęśliwy. I każdy może. Choć często o tym zapominamy – głównie my, mamy – i zatracamy się w narzekaniu. Że ciągle to karmienie, że je za mało/za dużo, że trzeba w nocy wstawać, że się nie wyspałyśmy, że dziecko jeszcze nie chodzi, nie śpiewa, nie czyta, źle śpi. A przecież to wszystko jest... mało ważne.

Macie zdrowe dzieci? Jesteście megaszczęściarzami!
Macie chore? Też możecie znaleźć dużo szczęścia każdego dnia. Ten film jest na to dowodem.Szczęście aż kipi, prawda?

Więcej, duuużo więcej artykułów, prawdziwych historii, rozmów z lekarzami, informacji o rodzinach z osobami z Zespołem Downa w naszym specjalnym raporcie.

„Chore dziecko to nie koniec świata” to motto specjalnego, charytatywnego numeru „Mamo, To Ja”. Rozmawiamy w nim z rodzicami dzieci z zespołem Downa, mówimy, jak wspierać dziecko w rozwoju, jak żyć z chorobą, jak szukać szczęścia na co dzień. Kup e-wydanie tego specjalnego numeru „Mamo, To Ja”

Redakcja poleca: Dzieci szybciej zdrowieją w odnowionych salach szpitalnych - film
Z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii wynika, że odpowiednia aranżacja szpitalnych sal poprawia najmłodszym pacjentom samopoczucie i skraca czas leczenia nawet o 21 proc.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami