szczur, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – szczur

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
szczur, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku szczura jest inteligentne i pomysłowe, konsekwentne w dążeniu do sukcesu. Zodiakalnego małego szczura czeka pracowity rok -  nauczy się w tym czasie wielu nowych rzeczy, zyska nowych przyjaciół, zmieni otoczenie. Może to już czas pomyśleć o żłobku lub przedszkolu? Dzieci spod tego znaku są obdarzone ponadprzeciętną intuicją, która w pierwszym półroczu pomoże im w odkrywaniu zainteresowań i pasji. Na pierwszy rzut oka szczury wydają się urocze, niepozorne i nieśmiałe, ale dla osiągnięcia zamierzonych celów potrafią kierować się sprytem i przebiegłością, dlatego uważaj na dziecko w drugiej połowie roku. Szczególnie ważne jest obserwowanie trudnego okresu, w którym dziecko wchodzi w bunt dwulatka. Znak szczura jest pierwszym znakiem zodiaku w cyklu chińskiej astrologii, co w naturalny sposób czyni go osobowością obdarzoną silnymi cechami przywódczymi, co maluch będzie wykorzystywał w tym roku ciągle: na podwórku wśród kolegów, a także w domu. Ćwiczcie z partnerem cierpliwość, dziecku spod znaku szczura nie wolno ustępować, niech pamiętają o tym także dziadkowie - szczególnie w okresie jesieni.
Bez problemu i wysiłku szczur przejmuje inicjatywę w swoim otoczeniu, dlatego w nowym roku szkolnym, dziecko będzie gwiazdą grupy przedszkolnej. Jak raz wyrobi sobie o czymś opinię to nigdy już jej nie zmieni, dlatego musisz być ostrożna. Zacznijcie też obmyślać plan, co zrobić z kwestią św. Mikołaja, ponieważ w tym roku maluch zacznie dosyć mocno o niego się dopytywać. Nie próbuj go zwodzić, on i tak dojdzie do prawdy swoimi sposobami, a wtedy już nigdy więcej nie obdarzy cię zaufaniem.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy