wąż, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – wąż

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
wąż, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Przepełniająca dzieci spod znaku węża energia sprawi im wiele niespodzianek w tym roku. Na pierwszy rzut oka wszystko będzie układało się świetnie, ale uważajcie na przełomie zimy i wiosny na epidemię chorób. Wszystko się dobrze ułoży, ale trzeba zachować umiar.
Dzieci spod znaku węża dobrze wiedzą, czego chcą od życia i nie tracą czasu na bezproduktywne działania. Węże mają złożoną osobowość – są małomówne, poważne, bardzo inteligentne i odczuwają świat głębiej, dlatego największe sukcesy osiągają jesienią - pamiętaj o tym we wrześniu, gdy malec będzie płakał podczas pierwszych dni w żłobku czy przedszkolu. Dominującą cechą u węży jest mądrość, są bowiem głębokimi myślicielami. Z natury nieufne wobec innych ludzi, nie cierpią krytycyzmu, co będzie szczególnie widoczne wiosną - maj nie będzie dla nich dobrym miesiącem. Małe węże są błyskotliwe, obdarzone nieodpartym urokiem, odznaczają się też nietuzinkową intuicją. Dzieci spod znaku węża są zdania, że cały świat jest pod wpływem ich uroku – kiedy okaże się, że się mylą, mogą zawładnąć nimi negatywne emocje. Bardzo przeżywają także każde swoje niepowodzenie. Są małomówne i duszą w sobie stres, który ciągle im towarzyszy. Niepotrzebnie, ponieważ węże zawsze są podziwiane przez innych z powodu swojego doskonałego wyczucia stylu i zainteresowań kulturalnych (filmy, książki itp.)

Sprawdź też: Chiński horoskop na nowy rok dla mamy
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy