GRY
 
 

Jak sprawić, by dziecko chciało nosić aparat słuchowy?

Zobacz jak pewna mama sprawiła, że jej synek zaczął nosić aparat słuchowy z dumą. I inne dzieci także!

ozdoba na aparat słuchowy
fot. via Bored Panda
Dzieci nie lubią się różnić od rówieśników, dlatego noszenie aparatów słuchowych czy implantów ślimakowych może być dla nich problemem. Może, ale nie musi!

Polecamy także: Czy moje dziecko dobrze słyszy?

Sarah Ivermee, mama z Wielkiej Brytanii, sprawiła, że jej głuchy na jedno ucho  synek, 4-letni Freedie, jest ze swojego aparatu dumny. I nie tylko on!

By aparat słuchowy lub implant  przestał być czymś, co szpeci i jest kłopotem, można zrobić z niego...  fajny gadżet, który kojarzy się  np. z superbohaterami.Sarah wpadła na ten pomysł,  gdy jej przyjaciel skarżył się, że trudno mu było namówić córkę do noszenia aparatu. Zaproponowała ozdobienie sprzętu naklejkami do paznokci. Pomogło. Teraz  kreatywna mama projektuje trwalsze ozdoby nie tylko dla synka i dzieci znajomych, ale także dla potrzebujących z całego świata. Można je obejrzeć na stronie jej firmy.
(źródło: Bored Panda)

Zobacz także: Tata nie chciał, by jego córka czuła się inna. Zobacz co zrobił
Redakcja poleca: Prof. Skarżyński: Po 15 minutach przerwy w szkole dziecko ma przez 50 minut niedosłuch!
Nie tylko słuchawki, które zatykają ucho, niszczą słuch. Po 15 minutach przerwy w szkole dziecko ma niedosłuch nawet przez 50 minut. Wykazały to badania naukowców z Politechniki Gdańskiej.

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj