Jej ciążowy brzuszek stał się absolutnym hitem internetu

Para zdecydowała się na rodzeństwo dla synka, jednak nie spodziewała się, że będzie ono tak liczne. Maluszki właśnie przyszły na świat!
Dominika Bielas
Trojaczki
fot. Instagram/@triplets_of_copenhagen
Pochodząca z Norwegii Maria pokazała w sieci jak wyglądł jej brzuch w 35. tygodniu ciąży. Fotografia stała się szybko hitem internetu, bo brzuszek był naprawdę ogromny. W tym tygodniu dzieci przyszły na świat.

Brzuszek hitem w sieci

Maria ma 36 lat i 2-letnie dziecko. Razem z mężem zdecydowała się na rodzeństwo dla synka, jednak nie spodziewała się, że będzie ono tak liczne. Okazało się bowiem, że Norweżka mieszkająca w Danii urodzi trojaczki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen)


Maria na swoim koncie na Instagramie przez cały okres trwania ciąży dzieliła się zdjęciami. Początkowo wyglądała podobnie do innych ciężarnych, jednak im bliżej terminu porodu, tym większe zainteresowanie zaczął wzbudzać jej wygląd. Dlaczego? Kobieta do samego dnia porodu wyglądała dość szczupło, natomiast brzuszek był olbrzymi. Pod zdjęciami Marii pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ludzie gratulowali kobiecie, że wkrótce zostanie mamą, ale też zastanawiają się, jak fizycznie jest możliwe, że nie traci równowagi. Szczęśliwa mama przyznała, że jej brzuch pod koniec ciąży ważył około 20 kilogramów! Aż ciężko to sobie wyobrazić, że kobiecie ciało jest w stanie znieść taki ciężar.
 

Iben - 1850 g, 48 cm, Filip - 2070 g, 48 cm, Agnes - 2335 g, 47 cm są już na świecie. Maluszki urodziły się 12 września przez cesarskie ciecie i czują się świetnie. Teraz przed rodzicami nie lada wyzwanie organizacyjne. Jedno dziecko potrafi wywrócić świat do góry nogami, a co dopiero trójka!

Źródło: babyology.com.au

Zobacz także:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Ocena (12 ocen)

3.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Maluch na słońcu

Pierwsza pomoc w ugryzieniach