Kaczorowska idealizuje macierzyństwo. Internauci sprowadzają ją na ziemię!
fot. Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Kaczorowska idealizuje macierzyństwo. Internauci sprowadzają ją na ziemię!

Agnieszka Kaczorowska postanowiła wypowiedzieć się na temat macierzyństwa i zaapelowała do fanów o zmianę negatywnych myśli, na te pozytywne. Tancerka została oskarżona o zbytnie idealizowanie macierzyństwa i koncentrowanie się tylko na własnym doświadczeniu.
Katarzyna Gałązkiewicz
Kaczorowska idealizuje macierzyństwo. Internauci sprowadzają ją na ziemię!
fot. Instagram Agnieszki Kaczorowskiej
Od niespełna roku Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli mamy. Tancerka, podobnie jak inne popularne mamy z show-biznesu, za pośrednictwem mediów społecznościowych publikuje treści związane z macierzyństwem. Kaczorowska często dzieli się swoimi doświadczeniami i reklamuje wiele dziecięcych produktów. Ostatnio wpadła na pomysł mówienia o macierzyństwie tylko w pozytywnych słowach, czym zirytowała niektóre fanki.

Kaczorowska idealizuje macierzyństwo

Najnowszy post na Instagramie Kaczorowskiej przedstawia jej szczęśliwą rodzinę. W opisie możemy przeczytać, jak Agnieszka zachwala macierzyństwo: 

„Mam siłę, kiedyś odeśpię. Teraz mam inne zadanie. Moje dziecko mnie potrzebuje. Bycie mamą to super przygoda. Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań. Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem”– wyznaje tancerka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAMIENIAM.❤️ 🔺”Mam dość.” na „Mam siłę”. 🔺 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.” 🔺 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje” 🔺 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?” 🔺 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”. 🔺 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”. 🔺 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?” 🔺 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”. 🔺 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”. 🔺 „Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi”. _______ ...macie coś jeszcze? Piszcie ! Pozamieniamy.😉 _______ Zamieniam narzekanie na szukanie rozwiązań. Zamieniam skupianie się na negatywach na widzenie dobrych stron danej sytuacji. Zamieniam biadolenie na siłę. Zamieniam smutek na radość i uśmiech. _______ Ciężko w tym społeczeństwie jest być szczęśliwym i pozytywnym... znacznie lepiej dzielić się bólem i cierpieniem. Wtedy otrzymujesz współczucie, empatię i wszyscy Cię lubią. Wielu się z Tobą utożsamia. Ja jednak będę szła pod prąd. I nie dlatego ze w moim życiu nie ma negatywnych emocji czy zdarzeń, nie dlatego ze w moim życiu nie ma problemów. Ma je każdy. Tylko dlatego, że ja chcę widzieć życie jako piękny dar i cieszyć się każda chwila, bo one tak szybko uciekają. A jeśli kogoś to zmotywuje bądź zainspiruje to będzie mój mały wielki sukces...! 💪🏻 ______ 📸 @marek_podolczynski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Tancerka skrytykowana przez fanki

Choć słowa aktorki brzmią pięknie, to nie ma co ukrywać, że wychowywanie małego dziecka jest po prostu ciężkim zadaniem. Niektóre internautki postanowiły nieco sprowadzić Kaczorowską na ziemię:

„Masz za krótki staż jako mama, żeby wypowiadać się za wszystkie matki, bo w życiu są różne sytuacje”.

„Bardzo panią szanuję, ale w tym poście wszystko jest wyidealizowane jak pozowane zdjęcia matek na Instagramie, które zakłamują obraz macierzyństwa. Kobieta jest człowiekiem, a nie robotem, ma uczucia i ma prawo być przytłoczona macierzyństwem. Co z kobietami, które dotyka depresja poporodowa? Taka kobieta np. czyta takiego posta i czuje się jeszcze bardziej beznadziejną matką, bo pomyśli, że nie potrafi cieszyć się darem, jakim jest dziecko”. 

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Na drugi z komentarzy odpowiedziała: 
„Taka kobieta powinna udać się do terapeuty”.

Mama bez porównania

Fanki, które racjonalnie odpowiedziały Kaczorowskiej wiedzą, że życie zarówno młodych, jak i tych starszych matek nie zawsze jest usłane różami. Nie każda mama może zarabiać na życie, publikując sponsorowane posty w sieci i nie każda kobieta ma wsparcie w swoim partnerze. Macierzyństwo bywa różne i stosunek kobiety do niego nie powinien być oceniany i uznawany za lepszy lub gorszy. A mówienie o odmiennych punktach widzenia jest szczególnie cenne i potrzebne. Właśnie w ten sposób pokazuje się macierzyństwo w jego pełnej krasie, a nie tylko z jednej, pozytywnej strony. Redakcja Mamo to Ja właśnie z tego powodu stworzyła akcję #MamaBezPorównania, aby żadna z matek nie miała poczucia, że nie spełnia oczekiwań. Nikt nie jest idealny, i warto o tym mówić. 

Źródło: Instargram, plotek.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy