Sara Boruc Mannei i Artur Boruc
fot. ONS

Idealne zamiast kurtki na jesień: w tym dziecku będzie ciepło i wygodnie!

Bezrękawniki to świetna alternatywa dla kurtki, zwłaszcza jesienią i wczesną wiosną. Sara wybrała dla synka taki w żółtym kolorze.
Dominika Bielas
Sara Boruc Mannei i Artur Boruc
fot. ONS
Niemalże każde zdjęcie Sary Boruc to dobrze przemyślana stylizacja, ale czy to typowy styl matki Polki? Nie sądzę. Wiele kobiet po ciąży raczej wskakuje w dres i to nie z lenistwa, ale z wygody. Okazuje się, że i Sara w weekendy z rodziną potrafi postawić na luz. Właśnie wrzuciła na swój profil fotkę z weekendowej wyprawy do lasu. Ma na sobie obszerną dresową bluzą. Uwielbiamy ją za to, przecież każda z nas ma do tego prawo!

Zachwyca także strój małego Noah. Kurtki bez rękawów dla niemowlaków - pikowane, watowane, puchowe, futerkowe, bez kaptura, z kapturem, w komplecie z polarem czy bez to niewątpliwie hit każdej jesieni.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Gotowi na jesień

Spacery wzmacniają odporność dziecka, a solidna porcja tlenu sprawia również, że lepiej rozwija się mózg maluszka. Jesienna aura nie powinna być wiec pretekstem do zamykania dziecka w czterech ścianach. Jeśli nie chcesz, by malec chorował, hartowanie jest najlepszym sposobem, by temu zapobiec! Wybrałyśmy dla was kilka ślicznych bezrękawników idealnych na jesienne spacery.
Taki element garderoby to absolutny must have. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i praktyczne. To świetna alternatywa dla kurtki, która może być jeszcze za ciepła, jednocześnie ogrzewamy już plecki lub brzuszek przed chłodem i wiatrem. Łatwiej taką kurtkę zdjąć i założyć, zwłaszcza że ubieranie na cebulkę jest bardzo praktyczne przy zmiennej pogodzie. 

A wy lubicie jesienne spacery?

Źródło: Instagram [content:0_25886,0_25921,,0_27440,0_27435:CMNews]
Redakcja poleca: Jesienny spacer: jak ubrać niemowlę? [WIDEO]
Jesienny spacer, o ile jest odpowiednio zaplanowany, może być zbawienny dla dziecka. Niemowlę nie może być jednak ubrane ani za grubo, ani za cienko. O czym jeszcze należy pamiętać? Przedstawiamy 5 rad na bezpieczny spacer jesienią z dzieckiem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy