Katarzyna Glinka urodziła drugiego syna
fot. Instagram katarzynaglinka/kolaż mamotoja.pl

Kasia Glinka urodziła! Gratulacje złożyła m.in. Ania Lewandowska

Aktorka dołączyła do grona podwójnych mam. Pochwaliła się rozczulającym zdjęciem z maleńkim synkiem.
Milena Oszczepalińska
Katarzyna Glinka urodziła drugiego syna
fot. Instagram katarzynaglinka/kolaż mamotoja.pl
W ostatnim czasie polski show-biznes przeżywa prawdziwy baby boom. Kilka dni temu na świat przyszła druga córka Ani i Roberta Lewandowskich, a Basia Kurdej-Szatan ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że również Kasia Glinka została podwójną mamą. Aktorka pochwaliła się na Instagramie piękną fotografią z nowo narodzonym synem.

Kasia Glinka została mamą po raz drugi

Gwiazda nie należy do osób, które chętnie dzielą się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Właściwie przez większą część ciąży nie widzieliśmy jej zdjęć z ciążowym brzuszkiem ani wpisów na temat jej samopoczucia lub przygotowań do powitania nowego członka rodziny.

Sytuacja zmieniła się, gdy szpitale wstrzymały porody rodzinne z powodu epidemii koronawirusa. Wówczas Kasia Glinka włączyła się do apelu skierowanego przez przyszłych rodziców do władz o ich przywrócenie. Aktorka narzekała, że zabranianie partnerom towarzyszenia rodzącym jest krzywdzące i niezgodne ze stanowiskiem WHO.

Na szczęście tuż przed porodem aktorki szpitale zaczęły przywracać porody rodzinne. Szczęśliwa Kasia Glinka mogła więc rodzić tak, jak sobie wymarzyła. A kiedy syn pojawił się na świecie, zdecydowała, że podzieli się tą ogromną radością z fanami na swoim profilu na Instagramie. W poście, który dodała, napisała: „Jesteśmy przeszczęśliwi!!! Marzenia się spełniają”. Gwiazda zdradziła też, że chłopiec otrzymał imię Leo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

Pod zdjęciem, które Kasia Glinka opublikowała, pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, również od znanych osób. Życzenia z okazji narodzin syna złożyły aktorce m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, Paulina Krupińska, Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska i Katarzyna Zielińska.

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla młodej mamy i maleństwa.

Źródło: instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy