GRY

Zielińska pochwaliła się, jak „łapie słońce” z synkiem. Jej stylizacja zachwyca!

Wiosenne spacery to nie lada wyzwanie dla rodziców niemowląt. Jak aktorka poradziła sobie z ubraniem niespełna 4-miesiecznego maluszka?
Katarzyna Zielińska
fot. Instagram
Pojawiło się słońce, a temperatury w końcu zaczynają nas rozpieszczać! Spragnieni ciepła wykorzystujemy, każdą możliwą okazję na spacer. Na instagramowych kontach gwiazd także pojawiają się pierwsze wiosenne fotografie. Kasia Zielińska pochwaliła się właśnie zdjęciem z synkiem.

Zimową kurtkę czas zostawić w domu

Wiosenne spacery to nie lada wyzwanie dla rodziców. Często mamy nie wiedzą, jak ubrać swoją pociechę, gdy nagle temperatura wzrasta o kilkanaście kresek. Eksperci zalecają, by wiosną maluszki ubierać przede wszystkim na cebulkę, tak by łatwo było je rozbierać i ubierać. Kasia Zielińska, jako doświadczona mama, także nie przegrzewa 4-miesięcznego Aleksandra. Zamiast opatulać niemowlę w wózku, zdecydowała się na cieplejszy dresik i ...

... nosidełko. Kasia Zielińska jest bardzo aktywną mamą i obserwując jej profil na portalu społecznościowym, można zauważyć, że bardzo często rezygnuje ze spacerów z wózkiem. Aktorka zakochała się w bardzo gustownym nosidełku marki Cybex. Wersję, którą wybrała aktorka, zaprojektował znany kreator mody Jeremy Scott. Dzięki temu mały Aleksander jest często wtulony w mamę. Nie oznacza to jednak, że Kasia musi ciągle być w ruchu. Jak widać, można z maluszkiem spokojnie się zrelaksować na ławeczce i łapać słoneczne promienie. Trzeba przyznać, że Zielińskiej macierzyństwo służy, aktorka wprost promienieje i  zachwyca wiosenną stylizacją.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Uwaga na te sprzęty dla niemowląt! Mogą być niebezpieczne! [WIDEO]
Są prawie w każdym domu, w którym mieszka niemowlę. Są praktyczne i przydatne. Ale odpowiadają też za 80 proc. wypadków wśród niemowląt - o jakich sprzętach mowa?
Doładuj
Przeładuj