Viva! Mama
fot. mat. prasowe

#KażdaMamaToGwiazda Ty też nią jesteś! Weź udział w konkursie!

W kioskach znajdziecie nowe wydanie VIVA!Mama, a w nim ciekawe i merytoryczne artykuły oraz wywiady, m.in. z mamami-blogarkami, a także wielki konkurs z wyprawką dla Twojego dziecka.
Viva! Mama
fot. mat. prasowe

Dokonujesz rzeczy niemożliwych? Czasem zdarza się, że prawie wcale nie śpisz? W natłoku codziennych zajęć znajdujesz czas dla dziecka i partnera, a przy tym dalej pozostajesz sobą? Czujesz się kobieco? Dla swojego dziecka i bliskich jesteś prawdziwą gwiazdą!

Dla kobiet takich jak ty przygotowaliśmy konkurs z ekskluzywnymi nagrodami, które przydadzą się każdej mamie i maluszkowi!

Co trzeba zrobić?

Wrzuć na swój Instagram zdjęcie ilustrujące hasło konkursu #KażdaMamaToGwiazda i napisz, dlaczego utożsamiasz się z tym hasłem! Zdjęcie oznacz #KażdaMamaToGwiazda i #vivamagazyn

 

Redakcja poleca: Jak zrobić ludziki z kasztanów –​ instrukcja WIDEO
Ludziki z kasztanów i żołędzi robią jesienią wszystkie dzieci. To nie tylko świetna twórcza zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie na poprawę sprawności rączek. Prezentujemy krótki film, który zainspiruje do stworzenia nie tylko figurek ludzików, ale również różnych zwierzątek.

Nagrody:


1 x wózek Quinny Hubb 


3 x bon na zakupy o wartości 1000 zł w sklepie Mamissima 


1x regulowane nosidełko Ergobaby Adapt Admiral Blue


1x zestaw Suavinex Haute Couture biały: smoczek 0-4 miesiące, klips z białym łańcuszkiem i butelka 270 ml 


3 x Laktator Medela Swing

Na zgłoszenia czekamy od 16 do  29 października

Ogłoszenie wyników i prezentacja wyników już 5 listopada, a zdjęcia laureatów ukażą się na Viva.pl oraz w magazynie VIVA!

 

Nowa VIVA! Mama już w sprzedaży. Na okładce: Shiny Syl, LadyGugu i Szczesliva - znane mamy-blogerki.

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy