klocki, klocki dla dzieci, Big Building Bag
fot. materiały prasowe

Kolekcja MEGA Bloks First Builders – pierwsze klocki twojego malucha

Baw się razem ze swoim dzieckiem, budując pierwsze konstrukcje i wieże z klocków, którymi zachwycają się rodzice i dzieci na całym świecie.
klocki, klocki dla dzieci, Big Building Bag
fot. materiały prasowe
MEGA Bloks First Builders Big Building Bag to zestaw złożony z kolorowych klocków w rozmiarze maxi, idealnie dopasowanych do rączek maluchów już od 1. roku życia i stworzonych z myślą o ich potrzebach rozwojowych.

Zestaw MEGA Bloks First Builders Big Building Bag składa się z 80 elementów, klocków do budowy pierwszych, łatwych do złożenia konstrukcji. Wszystkie części zestawu zapakowane są w wygodną torbę z uchwytem, dzięki której można je łatwo przechowywać i transportować. Klocki z zestawu są kompatybilne z klockami z innych zestawów z serii MEGA Bloks First Builders i mogą być z nimi dowolnie łączone.

Pierwsze klocki dla niemowlaka - sprawdź opinie!

Zabawki z kolekcji MEGA Bloks First Builders to klocki idealne do zabawy dla dzieci w wieku od 1. do 5. roku życia. Klocki to zabawka ponadczasowa, doceniana zarówno przez dzieci, bez względu na płeć, jak i przez rodziców, którzy zwracają uwagę na ich walory edukacyjne. Elementy zestawów przykuwają uwagę najmłodszych dzięki swoim kolorom, wielkości i kształtom. MEGA Bloks First Builders zapewniają doskonałą zabawę połączoną z rozwojem wyobraźni, rozwijają umiejętności motoryczne i myślenie przestrzenne dziecka.
Redakcja poleca: Klocki dla dzieci - film
Dlaczego warto kupić dziecku klocki? Jakie klocki wybierać dla młodszych i starszych dzieci? Zobacz, co radzi psycholog.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy