Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Koronawirus zaatakował ciężarną Agnieszkę Włodarczyk! „Ciężki, płytki oddech, gorączka i kaszel”

Agnieszka Włodarczyk i jej partner zostali zakażeni koronawirusem. Aktorka, która obecnie jest w ciąży, podzieliła się ze swoimi fanami samopoczuciem i zdradziła, jak przebiega u niej choroba.
Aleksandra Zaborowska
Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś przechodzą obecnie COVID-19. Aktorka dopiero w czwartek dała radę poinformować swoich fanów o stanie zdrowie i opisać swoje objawy.

„Dziś pierwszy dzień, kiedy poczułam się odrobinę lepiej, dlatego mogę do was naskrobać cokolwiek. Idzie ku lepszemu” – napisała na Instagramie.

Ciężarna Włodarczyk z koronawirusem

„Zatkany nos, ciężki, płytki oddech (ale zwalałam to na ciążę, bo się szybciej męczę), potem doszła gorączka i kaszel, a skóra uwrażliwiła się razy 100. Do tego suchość w gardle, jakbym wypiła cysternę środka czyszczącego. Tyle... Nie straciłam węchu ani smaku, z czego się ogromnie cieszę. Nie wychodzę z domu od tygodnia, bo i tak nawet przed badaniem nie miałam na to siły” – opowiedziała Włodarczyk.

Podziękowała także fanom za propozycje pomocy i zapewniła, że jest otoczona wspierającymi bliskimi, na których może liczyć. Podkreśliła jednak, że nie zamierza słuchać mało uprzejmych rad.

„Krzykaczy, tych, którzy sprzedają "dobre" rady, żebym w ciąży siedziała "na d*pie" i niedouczonych wyznawców teorii spiskowych blokuję i wysyłam na księżyc” – oznajmiła.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy