laktator Avent
fot. materiały prasowe

Kup laktator Avent i wesprzyj Fundację Rodzić po Ludzku

Teraz również ty możesz wspomóc Fundację Rodzić po Ludzku. Wystarczy, że kupisz laktator Philips Avent.
laktator Avent
fot. materiały prasowe
Każda z nas, kobiet, wie, że narodziny dziecka (zwłaszcza pierwszego) są jednym z najważniejszych (o ile nie najważniejszym) wydarzeń w naszym życiu. I wszystkie chciałybyśmy, aby nasz wyczekany skarb przyszedł na świat w jak najbardziej komfortowych warunkach, a my – czuły się bezpieczne i ważne. Niestety opieka okołoporodowa w Polsce ciągle pozostawia wiele do życzenia, dlatego tak ważne jest to, co robi dla nas, przyszłych lub obecnych matek, Fundacja Rodzić po Ludzku.

Rodzić po ludzku, czyli jak?

Głównym celem Fundacji Rodzić po Ludzku działającej od 1996 r. jest poprawa opieki okołoporodowej w Polsce. Fundacja walczy o to, by kobiety mogły rodzić w godnych warunkach otoczone troskliwą i uważna opieką ze strony personelu medycznego, by prawa kobiet rodzących były respektowanie. Fundacja stara się, by dzieci przychodziły na świat w przyjaznym otoczeniu, a rodzice mogli liczyć na wsparcie w początkach swojego macierzyństwa i ojcostwa. Prowadzi także szereg kampanii informacyjnych, które mają zwiększyć świadomość kobiet na temat ich praw oraz pokazać, co robić w przypadku ich złamania. Działania tej organizacji pozarządowej dążą także do tego, by w polskich szpitalach położniczych były uwzględniane zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), a samodzielne i niezależne położne odgrywały ważną rolę w opiece nad kobietą i noworodkiem.


Od 2012 roku Fundacja prowadzi stronę internetową www.GdzieRodzić.info. Jest to portal, który pomaga przyszłym mamom w wyborze najlepszego miejsca do porodu. Znajduje się tu baza porodówek, czyli informacje o wszystkich szpitalach położniczych w Polsce. Każda placówka jest szczegółowo opisana, a kobiety mogą opowiedzieć o swoich doświadczeniach z pobytu w szpitalu. Komentarze i oceny mam, które urodziły, pokazują prawdziwe oblicze placówki.  
To i wiele więcej robi dla nas, kobiet i matek, Fundacja Rodzić po Ludzku, dlatego warto ją wspierać. Teraz możesz to zrobić, jednocześnie sprawiając sobie praktyczny prezent. Jeśli kupisz laktator marki Philips Avent, producent przekaże 1 procent z jego sprzedaży właśnie tej Fundacji.
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

Philips Avent wspiera mamy

Jeden z ostatnich projektów Fundacji Rodzić po Ludzku  jest „Mlekoteka” –  inicjatywa promująca karmienie mlekiem kobiecym. My, matki, doskonale przecież wiemy, jak dobry wpływ na rozwój i odporność dziecka ma naturalny pokarm. Czasem jednak mamy problemy z karmieniem piersią – raz mleka jest za dużo, a innym razem maluch nie chce ssać, kiedy my chętnie pozbyłybyśmy się mlecznego ciężaru. Dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji jest odciągnięcie pokarmu za pomocą laktatora. Wybierając sprzęt, powinnyśmy kierować się przede wszystkim naszą wygodą. Doskonale wie o tym Philips Avent, dlatego swoje laktatory z serii Natural wyposażył w specjalnie zaprojektowaną miękką nakładkę silikonową z masującymi płatkami, które stymulują wypływ pokarmu, dzięki temu jest on szybszy, łatwiejszy i bardziej komfortowy. Ponadto laktator składa się tylko z 3 części, dlatego może być obsługiwany jedną ręką. Dzięki specjalnie zaprojektowanej krótkiej szyjce laktatora, w trakcie odciągania pokarmu mama może przyjąć najbardziej dla siebie wygodną pozycję, a jak wykazały badania naukowców Philips Avent zrelaksowana mama = więcej pokarmu, a także dłuższy okres karmienia piersią.


Zrób więc sobie prezent – wybierz laktator Philips Avent i wesprzyj Fundację „Rodzić po ludzku”.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy