Lara Gessler karmi córkę piersią
fot. Instagram

Lara karmi córkę piersią i tłumaczy CHAOS w domu (dziwny komentarz Magdy Gessler)

Lara Gessler cieszy się macierzyństwem, które najwyraźniej bardzo jej służy. Młoda mama zabiera małą Nenę na wycieczki i z uśmiechem nosi dziewczynkę w chuście. Tym razem pokazała, jak karmi córkę piersią w... zadziwiająco uporządkowanym pokoju.
Magdalena Drab
Lara Gessler karmi córkę piersią
fot. Instagram
Lara Gessler karmi niespełna dwumiesięczną córeczkę piersią. Restauratorka pochwaliła się na Instagramie klimatycznym zdjęciem, na którym ubrana tylko w spodnie i biustonosz leży z małą Neną na kanapie. Zdjęcie zachwyciło nie tylko internautki, ale i świeżo upieczoną babcię, Magdę Gessler.

Lara Gessler karmi córkę piersią

Patrząc na nowe zdjęcie Lary Gessler, można by powiedzieć, że po prostu wypoczywa w dopiero co wysprzątanym pokoju. Tymczasem Lara nazwała swoje otoczenie... chaosem. Na fotografii widać, jak Gessler leży z córeczką na kanapie i karmi ją piersią. Oczywiście robi to z gracją i uśmiechem, a internautki (w tym inne celebrytki) nie dowierzają: „Chyba chaosu nie widziałaś” − stwierdziła Agnieszka Włodarczyk, a Magda Steczkowska skomentowała obrazowo: „A teraz sobie wyobraź: Jedną u cyca, druga włazi na ciebie, trzecia płacze, a ty spałaś godzinę. To się nazywa chaos. Ty masz, kochanie sielankę i ciesz się każdą chwilą”.

Najżywsze reakcje wzbudził jednak komentarz zakochanej we wnuczce babci. Magda Gessler nie zwróciła uwagi na rzekomy bałagan w domu córki, tylko na miłość i czułość w jej rodzinie.

„To najwyższe plazczyzny miłosnego bytu.... bycupragniona,))) kobieta ptzez dwie osoby jedna 🎄🎄🎄🦐🦐🦐🦐malenka. druga druga duza i b czuła”.

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp. red.]

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy