Lara Gessler postanowiła, że najwyższy czas na koniec nocnego karmienia piersią: „Matko, jakie to trudne”.
fot. Instagram Lara Gessler

Lara Gessler postanowiła, że najwyższy czas na koniec nocnego karmienia piersią: „Matko, jakie to trudne”

Lara Gessler i jej córeczka mają za sobą niełatwą noc… Celebrytka podzieliła się z fanami informacją o decyzji dotyczącej ważnego przełomu w życiu swoim i dziecka. Właśnie jest na etapie odstawiania córeczki od nocnego karmienia piersią. „Matko, jakie to jest trudne” – podsumowała na InstaStories młoda mama.
Lara Gessler postanowiła, że najwyższy czas na koniec nocnego karmienia piersią: „Matko, jakie to trudne”.
fot. Instagram Lara Gessler
Wiele wskazuje na to, że córka Magdy Gessler, słynna restauratorka i cukierniczka nie spodziewała się, że zmiany związane z karmieniem dziecka mogą nieść za sobą tyle emocji…

Lara Gessler: „Jestem rozwalona”

Córka Lary Gessler całkiem niedawno skończyła pierwszy rok życia. Jej mama uznała, że obie są już gotowe na nowy rozdział i postanowiła zrezygnować z nocnego karmienia piersią. Po pierwszej, niełatwej nocy, napisała: „Powiem wam, że jestem rozwalona. Nie dlatego, że moje dziecko będzie niezależne, ale dlatego, że słyszę jak płacze, budzi się…”. Lara Gessler przyznaje, że najgorsza jest świadomość, że wystarczyłby jeden prosty gest, by dziecko uspokoiło się i zasnęło, a ona – po prostu nie może teraz podać jej piersi.

Konsekwencja godna podziwu?

Pierwszy, trudny krok w kierunku odstawiania dziecka od piersi Lara Gessler ma już za sobą. Czy kolejne noce okażą się łatwiejsze  – zarówno dla niej, jak i dla rocznej Neny? Czas pokaże, ale póki co wiele wskazuje na to, że Lara Gessler jest gotowa na bardzo dużo, by konsekwentnie trzymać się podjętej decyzji.

Źródło: Instastories/Lara Gessler

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak odstawić dziecko od karmienia piersią? Radzi Magdalena Komsta, promotorka karmienia piersią
Odstawienie dziecka od piersi to proces na wiele dni, a nawet tygodni. Nie śpiesz się z definitywnym zakończeniem karmienia, rezygnuj z kolejnych karmień stopniowo, zaspokajając przy tym potrzebę bliskości dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy