Anna Lewandowska, córki Anny Lewandowskiej, wózek Anny Lewandowskiej, cybex spring blossom
fot. Instagram

Laura i Klara toną w luksusach? Ania Lewandowska nie oszczędza na wózkach (kupiła dwa prawie identyczne!)

Anna Lewandowska podczas spaceru z córkami pokazała gondolę i spacerówkę, jakimi podróżują Klara i nowo narodzona Laura. Oba modele wybrała z oferty cenionej niemieckiej marki – są dość drogie i... piękne!
Magdalena Drab
Anna Lewandowska, córki Anny Lewandowskiej, wózek Anny Lewandowskiej, cybex spring blossom
fot. Instagram
Ania Lewandowska kupiła dla córek bardzo podobne wózki, którymi pochwaliła się na Instagramie. Na zdjęciu z wiosennego spaceru widać, jak trenerka prowadzi gondolę i spacerówkę, a zza budki wózka wychyla się starsza Klara. Oba wózki dziewczynek są ozdobione kolorowymi kwiatami i prezentują się bardzo stylowo, tworząc uroczy komplet, zwłaszcza gdy siostry jadą obok siebie. 

Gondola i spacerówka Laury i Klary Lewandowskich: co to za wózki?

Ania Lewandowska jest wierna niemieckiej marce Cybex cenionej za solidność, styl i podążanie za potrzebami młodych rodziców. Wózki sióstr Lewandowskich pochodzą z nowej kolekcji Cybex Spring Blossom inspirowanej naturą i stworzonej z myślą o aktywnych, współczesnych matkach. To bardzo eleganckie, luksusowe wózki, z budkami w kwiatowe wzory i pozłacanymi stelażami. Za jeden trzeba zapłacić ok 8-10 tys. zł (choć samą gondolę, która pasuje do starszej wersji stelaża Cybex Priam, kupisz już za ok. 2 tys. zł). Ania Lewandowska wybrała wózki z jasnymi budkami.
 
Ale warto wiedzieć, że marka Cybex oferuje też inne, równie funkcjonalne wózki w niższych cenach. Także gondole i spacerówki w piękne, wiosenne kwiaty! Te wyglądają zjawiskowo i można je kupić dużo taniej.
 
Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Przy okazji spaceru z Klarą i Laurą Ania Lewandowska podzieliła się z fanami krótką refleksją na temat swojego macierzyństwa. Przyznała, że przez ostatnie lata bardzo zmieniły się jej priorytety i z niektórych rzeczy musiała zrezygnować, ale wciąż realizuje swoje pasje. „Swoje pomysły i cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (...) Mam plan i tego się trzymam!" – napisała. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze 🤗 Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy