Pampersy w Lidlu w niskich cenach
fot. AdobeStock

Teraz pieluchy Pampers kupisz w Lidlu w świetnych cenach!

Popularny dyskont znowu wprowadził do swojej oferty ulubione pieluszki wielu młodych rodziców. Sprawdź, gdzie jeszcze kupisz je równie tanio!
Milena Oszczepalińska
Pampersy w Lidlu w niskich cenach
fot. AdobeStock
Wszyscy dobrze wiemy, jak dużo pieluch jednorazowych zużywają maluchy. Od tego tygodnia możecie kupić w Lidlu pieluszki marki Pampers w bardzo atrakcyjnych cenach. Sporo zaoszczędzicie!

Pieluszki Pampers Active Baby Dry z Lidla

Wydatki na pieluchy zajmują sporą część budżetu domowego, w dodatku są absolutnie niezbędne, jeśli posiadamy małe dzieci. Pieluszki Pampers to jedne z najczęściej wybieranych przez rodziców pieluch jednorazowych. Na rynku znajdują się oczywiście również tańsze odpowiedniki, jednak ich jakość jest nieporównywalna. Ostatnio w regularnej ofercie Lidla dostępne były wyłącznie pieluszki Lupilu, czyli własnej marki sklepu, ale firma postanowiła rozszerzyć asortyment również o popularne Pampersy. Można je kupić w różnych rozmiarach. W ofercie znajdują się:
  • Pampers Active Baby Dry 2 – kosztują 31,99 zł za 66 sztuk;
  • Pampers Active Baby Dry 3 – 35,99 zł za 54 sztuk;
  • Pampers Active Baby Dry 4 – 35,99 zł za 46 sztuk;
  • Pampers Active Baby Dry 5 – 35,99 zł za 38 sztuk.
Przyznacie, że to bardzo dobra cena?
Redakcja poleca: #MamaBezPorównania: z tatą na kajaki [WIDEO]
Uprawianie sportów z dzieckiem jest ważne dla rodziców - wynika z badań IQS i Mamo, To Ja. A jak to wygląda w praktyce? Ten zabawny filmik wyjaśnia wszystko.

Wygodne zakupy w jednym miejscu

Oczywiście lubimy wybierać te markety, gdzie możemy kupić wszystko, czego na co dzień używamy. Teraz klienci Lidla, którzy jednocześnie są młodymi rodzicami, będą mogli przy okazji codziennych zakupów zaopatrzyć się także w Pampersy, co zdecydowanie zaoszczędzi ich czas. Niewątpliwie ucieszą ich także pełniejsze portfele, ponieważ pieluszki tam oferowane są naprawdę niedrogie.

Cieszycie się, że teraz w Lidlu kupicie Pampersy w tak dobrych cenach? A może nie po drodze wam do tego sklepu i raczej nie skorzystacie z tej oferty? Jeśli tak, dla was również mamy ciekawą opcję zaoszczędzenia na pieluszkach jednorazowych.

Źródło: lidl.pl [content:0_27183,8_1789,0_26237,0_22992:CMNews]  

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj