GRY
 
 

Lipo-oliwka do ust Elixine - eliksir młodości dla ust

Lipo-oliwka do ust to nowy preparat będący uzupełnieniem specjalistycznej pielęgnacji Elixine. Jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji ust zapobiegającej powstawaniu zmarszczek.

Lipo-oliwka do ust zawiera Valulip™, który silnie stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu usta odzyskują naturalną gładkość, jędrność i elastyczność oraz zwiększają swoją objętość. Chroni i intensywnie regeneruje naskórek, a także poprawia jego nawilżenie spowalniając proces starzenia się ust. Preparat powstał we współpracy z polskimi dermatologami.

Lipo-oliwka do ust Elixine jest przeznaczona do codziennej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji. Dzięki unikatowemu połączeniu substancji aktywnych preparat zapewnia pielęgnację zgodną z fizjologicznymi potrzebami skóry, równocześnie poprawiając wygląd ust.

Lipo-oliwka do ust zawiera Volulip™, innowacyjny składnik, który silnie stymuluje syntezę kolagenu oraz kwasu hialuronowego, przez co poprawia jędrność i elastyczność ust oraz widocznie zwiększa ich nawilżenie. Zawarty w preparacie Lipex Omega 3/6 przywraca równowagę wodno-lipidową naskórka i poprawia funkcjonowanie jego bariery ochronnej. Synergiczne działanie zawartych w preparacie składników aktywnych (Volulip™, Lipex Omega 3/6, Super Sterol Liquid, Laurydone, olej jojoba, witamina E) sprawia, że Lipo-oliwka do ust Elixine:
• poprawia jędrność ust
• nawilża i odbudowuje nabłonek oraz przywraca jego funkcje ochronne
• regeneruje i odżywia, zapobiegając pierzchnięciu ust
• opóźnia proces starzenia się

Badania potwierdzają, że już po 2 tygodniach regularnego stosowania lipo-oliwki do ust, następuje wygładzenie skóry ust u 94% badanych.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj