Maja Bohosiewicz
fot. ONS.pl

Maja Bohosiewicz: "Jeśli wasze dziecko nie może załatwić się od trzech dni, połóżcie je..."

Aktorka ruszyła z cyklem "Porady Starej Dzidziutków". Uśmiejecie się!
Milena Oszczepalińska
Maja Bohosiewicz
fot. ONS.pl
To, jak wielki dystans ma do siebie Maja Bohosiewicz, wiadome jest już od dawna. Młoda mama nieraz bez skrępowania upubliczniała momenty ze swojego życia, które z reguły staramy się ukrywać. Jako jedna z nielicznych gwiazd nie bała się też przyznać, że macierzyństwo, choć piękne, wcale nie jest takie cukierkowe, co zresztą potwierdza wiele jej wpisów na Instagramie. Co tym razem przydarzyło się Mai – Starej Dzidziutków, jak sama siebie nazywa? Zobaczcie!

Zgłoś się do testowania i zdobądź 1 z 200 opakowań Enfamil Premium 3!

Maja Bohosiewicz radzi, jak radzić sobie z zatwardzeniem u dziecka

Jeden z ostatnich wpisów Mai Bohosiewicz na Instagramie to przezabawny filmik, na którym tłumaczy, co zrobić, gdy dziecko od kilki dni ma problemy z wypróżnianiem. Robi to oczywiście z typowym dla siebie poczuciem humoru. Jesteście ciekawi, co tym razem wymyśliła aktorka?

Najprawdopodobniej to właśnie dziecko Mai miało ostatnio problem z załatwianiem się. Aktorka jednak odkryła, jak szybko można go rozwiązać. Odkryła to całkiem przypadkiem. I raczej nie zamierzenie… Na swoim profilu na Instagramie nagrała przezabawny filmik, w którym doradza innym instamatkom. „Moje drogie instamateczki, jeżeli wasze dziecko nie potrafi załatwić się od trzech dni, połóżcie je na białym kocyku bez pieluszki. Na pewno mu przejdzie”. Obejrzyjcie nagranie!
 

Nowy cykl programowy. PORADY STAREJ DZIDZIUTKÓW czyli kompendium NIEwiedzy oraz NIEporadnik w jednym. #truestory

Post udostępniony przez Stara dzidziutków (@majabohosiewicz)

Redakcja poleca: Zaparcia u dzieci - film
Skąd się biorą zaparcia u dzieci? Jak karmić dziecko, które cierpi na zaparcie i kiedy podać leki?

NIEporadnik Mai Bohosiewicz

Aktorka wyznała, że ten filmik to otwarcie nowego cyklu pt. „Porady Starej Dzidziutków”, czyli kompendium NIEwiedzy i NIEporadnik w jednym. Pierwszy odcinek bardzo nas rozśmieszył. Czekamy na kolejne! No chyba że z tym cyklem to kolejny żarcik Mai…  

Zobacz też: Natalia Kukulska skrytykowana za pozowanie z laktatorem

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy