GRY
 
 

Pierwsze publiczne wystąpienie Małgorzaty Kożuchowskiej z synkiem Jasiem

To z pewnością było towarzyskie wydarzenie – Małgorzata Kożuchowska dwa miesiące po porodzie pokazała się publicznie... ze swoimi synkiem Jasiem. Synek towarzyszył jej podczas gali w Pałacu Prezydenckim – czytamy w najnowszym magazynie "Flesz".

Małgorzata Kożuchowska podczas koncertu kolęd na gali Szlachetna Paczka w Pałacu Prezydenckim
fot. ONS/ Paweł Kibitlewski
Małgorzata Kożuchowska została poproszona o poprowadzenie koncertu kolęd na gali Szlachetna Paczka w Pałacu Prezydenckim. Osoby obecne na tej uroczystości zgodnie twierdziły, że na pierwszy rzut oka było widać radość, jaką daje jej macierzyństwo – aktorka po prostu promieniała szczęściem.
Zainteresowanie wzbudziło nie tylko pojawienie się aktorki na tym wydarzeniu , ale również jej  towarzysz – dwumiesięczny Jaś.
– Bez wahania przyjęłam zaproszenie na tę galę, bo sama wspieram Szlachetną Paczkę od lat. Koncert był niezwykłym wydarzeniem, panowała rodzinna atmosfera. Na widowni było wielu gości z dziećmi, mnie również towarzyszył Jaś – tak tłumaczy swój udział w imprezie Małgorzata Kożuchowska.
Aktorka podzieliła się również z czytelnikami magazynu swoimi planami na najbliższe święta. – To nasze pierwsze święta we trójkę. Spędzimy je w gronie najbliższych, choć niewątpliwie naszą uwagę skupi najmłodszy członek rodziny. To dzięki niemu to Boże Narodzenie będzie wyjątkowe – zdradziła Małgorzata Kożuchowska.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Małgorzata Kożuchowska zabiera synka na plan zdjęciowy serialu "Rodzinka.pl", kup najnowszy magazyn "Flesz".
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci