rozenek
fot. Instagram.com

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują dziecko!

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że najsłynniejszy celebrycki duet Rozenek-Majdan planuje powiększenie rodziny. Co powiedziała Małgosia po zakończeniu pokazu prasowego "Iron Majdan"?
rozenek
fot. Instagram.com
"Perfekcyjna Pani Domu", prowadząca "Projekt Lady" i "W dobrym stylu", a także uczestniczka programu "Azja Express" i "Iron Majdan" - Małgorzata Rozenek-Majdan ma wiele twarzy i mnóstwo pracy, aby utrzymać się na szczycie popularności w show-biznesie. Już jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała w jednym z wywiadów, że ona i Radosław Majdan chcieliby mieć razem dziecko.

Duet Rozenek-Majdan

Nikt nie wzbudza takiego zainteresowania mediów jak państwo Majdanowie. Jak tylko wzięli ślub, w mediach zaczęły się pojawiać pytania o dziecko. Słynna Perfekcyjna Pani Domu ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa – Stanisława i Tadeusza. Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. W zeszłym roku Małgorzata Rozenek udzieliła szczerego wywiadu do magazynu Viva!, w którym opowiedziała o planach związanych z trzecim dzieckiem. Bardzo chcielibyśmy mieć wspólne dziecko, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to ot tak – przyznała. Celebrytka dodała, że media bagatelizują proces, jakim jest zapłodnienie pozaustrojowe, a do tego nie szanują jej uczuć i prywatności. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej – powiedziała. Gwiazda przyznała, że ona i Radosław Majdan marzą o dziecku, ale nie da się wszystkiego zaplanować. Popularność, jaka spadła na nich po udziale w programie „Azja Express” sprawiła, że odłożyli plany związane z powiększeniem rodziny.
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Planują powiększenie rodziny

Do tej pory Małgorzata Rozenek nie zapowiadała wprost, że starają się o potomka. Teraz jednak, przy okazji pokazu prasowego „Iron Majdan”, gwiazda zdradziła, że ona i jej mąż zaczną starać się o dziecko po zakończeniu prac nad show. Jak wiadomo, wszystkie odcinki zostały już nakręcone, więc prawdopodobnie para już podjęła ku temu właściwe kroki. Fani zastanawiają się, czy para wolałaby mieć chłopca czy dziewczynkę. Odpowiedź jest jasna - Małgosia wielokrotnie przyznawała, że chciałaby doczekać się dziewczynki. Ponieważ ma celebrytka ma już dwóch synów, córeczka jest jej marzeniem. Ciekawe czy Radosław podziela marzenie Gosi czy też wolałby syna, którego mógłby wprowadzić w tajniki piłki nożnej?

Przypomnijmy, że dziś wieczorem odbędzie się premiera nowego programu "Iron Majdan" z udziałem Małgosi i Radka. Emisja nastąpi o godzinie 22.30. W programie para będzie musiała wykonać ekstremalne zadania w różnych zakątkach świata. Program został zrealizowany m.in. w Gruzji, w Stanach Zjednoczonych czy na Islandii. W każdym odcinku widzowie będą mogli śledzić, jak małżonkowie wykonują misję, którą poznają dopiero po przybyciu na miejsce. Cel podróży para pozna także dopiero w ostatniej chwili. Zdaje się, że to będzie największy hit wiosennej ramówki TVN.

Życzymy dowodowych sukcesów i oczywiście spełnienia rodzicielskich planów!

Źródło: RadioZET.pl/Plejada/SA

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy