Maria Winiarska opiekuje się wnuczką
fot. Instagram/zborowskazofia

Zofia Zborowska pokazała, jak jej mama pomaga w opiece nad wnuczką

Zofia Zborowska opublikowała nagranie, w którym pokazała, jak jej mama, Maria Winiarska, pomaga w opiece nad dzieckiem. Sposób, w jaki to robi jest naprawdę... niecodzienny!
Joanna  Biegaj
Maria Winiarska opiekuje się wnuczką
fot. Instagram/zborowskazofia
Minął prawie miesiąc odkąd Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ostatnio na  Instastory świeżo upieczona mama opublikowała zabawne nagranie, na którym możemy zobaczyć, co robi babcia, która przybyła, by odciążyć córkę w opiece nad wnuczką.

Maria Winiarska opiekuje się wnuczką

Na opublikowanym nagraniu możemy dostrzec Marię Winiarską, która... śpi na kanapie. Zofia Zborowska zażartowała, że jej mama właśnie w taki sposób pomaga jej w opiece nad małą Nadzieją.

Instagram/zborowskazofia

Z pewnością Maria Winiarska wkłada wiele serca i energii, by pomóc córce w opiece nad Nadziejką. Pokazana przez Zofię Zborowska sytuacja na pewno miała rozbawić jej fanów. W końcu każdy ma prawo do chwili odpoczynku, nawet babcia!

Dowodem na zaangażowanie żony Wiktora Zborowskiego w opiekę nad wnuczką jest zdjęcie, które sama opublikowała w sieci. Widzimy na nim, jak z uśmiechem na twarzy spaceruje z wózkiem, łapiąc ostatnie promienie słońca i ciesząc się chwilami w towarzystwie małej Nadziei. 

 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy