Otylia Jędrzejczak
fot. ONS/screen instagram

Maskotki z „Krainy Lodu 2” to absolutny hit dla maluszków

Takie pluszaki to fajny pomysł na prezent dla dziecka, które jeszcze jest zbyt małe, by iść do kina na film o przygodach Elsy i Anny. Mały fan także będzie zachwycony!
Dominika Bielas
Otylia Jędrzejczak
fot. ONS/screen instagram
Od ponad 2 tygodni w kinach „Kraina lodu 2" i niektórzy rodzice nadal zastanawiają się, czy zabrać dziecko na ten film, czy może jednak nie. Podobne wątpliwości ma Otylia Jędrzejczak, która zapytała o opinię swoje fanki. Trzeba przyznać, że bajka ma dość poważną fabułę i nie każdy malec wysiedzi prawie 2 godziny w kinie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

Jeśli też masz wątpliwości, podpowiadamy: film jest odpowiedni dla dzieci, które lubią dłuższe bajki i już są zaznajomione z kinem, w innym przypadku maluch może nie podołać takiej atrakcji. Ciemno, głośno i długo... to może zniechęcić dziecko. Dla małych dzieci na początek lepsze będą poranki dla maluchów. Wiele kina ma takie seanse w ofercie, filmy są krótkie, światło jest jedynie trochę przygaszone, a i dźwięk jest nieco cichszy niż normalnie. 

Lalka-przytulanka Elsa dla malucha

Nawet jeśli twoje dziecko jest zbyt małe, by iść do kina na „Krainę Lodu”, możesz być niemalże pewna, że maluszka nie ominie fascynacja Anną i Elsą. Cóż począć? Zamiast wyprawy do kina kupcie książeczkę z bajką i poczekajcie, jak film pojawi się na DVD. W domowym zaciszu na spokojnie zobaczycie czy malec, czy malec da radę obejrzeć cały film.

Oprócz lalek, figurek, puzzli, gier i klocków w sklepach znajdziesz również dużych pluszowych bohaterów z „Krainy Lodu 2". To fantastyczny pomysł na prezent dla najmłodszych. Maskotki wykonane z wysokiej jakości pluszu, który jest miły w dotyku. Każdy maluch z przyjemnością przytuli takiego miękkiego przyjaciela. Można zebrać całą kolekcję głównych bohaterów lub wybrać tylko jednego, tego ulubionego.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy