Mateusz Damięcki zostanie ojcem
fot. ONS

Mateusz Damięcki został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

To pierwsze dziecko aktora i jego żony, Pauliny Andrzejewskiej.
Dominika Bielas
Mateusz Damięcki zostanie ojcem
fot. ONS
Informacja o tym, że para spodziewa się dziecka, obiegła media na początku grudnia. Andrzejewska pojawiła się na imprezie charytatywnej w zaawansowanej ciąży, a radosną nowinę potwierdził ojciec aktora. Jak się okazuje, maluszek już przyszedł na świat!

Skromnie i po cichu

Choć Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska są para od 6 lat, fani nie mogli doczekać się informacji o ślubie. "Ze ślubem wciąż czekamy. Oboje nie lubimy wielkich przyjęć" - wyznała w jednym z wywiadów Andrzejewska. Mówiło się, że para czeka na unieważnienie pierwszego ślubu kościelnego Mateusza, który trwał zaledwie 8 miesięcy. W ubiegłym tygodniu wszystkich zaskoczyła informacja o ślubie. Andrzejewska i Damięcki postanowili zalegalizować związek jeszcze przed narodzinami dziecka.
 
Redakcja poleca: Jakub Jankiewicz o swoich początkach na planie filmowym - film
Chodź Kuba Jankiewicz ma dopiero 13 lat, to na swoim koncie ma już całkiem pokaźny dorobek filmowy, którego nie powstydziłby się dorosły aktor. Nam opowiada o swoim pierwszym castingu i o tym, jak to jest być rozpoznawalnym nastolatkiem.

Mateusz Damięcki ojcem

Gdy para pojawiła się na początku grudnia na imprezie charytatywnej, od razu wzbudziła zainteresowanie reporterów. Brzuszek Andrzejewskiej nie pozostawiał wątpliwości, że Damięcki wkrótce zostanie ojcem. Informację o ciąży potwierdził w jednym z wywiadów Maciej Damięcki oraz agentka aktora, Agatha Slaby-Bolińska. Choć dziecko miało przyjść na świat w lutym, to okazuje się, że maluszek już się urodził. Synek aktora przyszedł na świat w nocy z 25-26 stycznia. Jakie imiona wybrała para? Syn aktora to Franciszek Mateusz. Młodej parze i świeżo upieczonym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

Podoba się Wam imię, jakie wybrała ta para? Napiszcie w komentarzach.

Źródło: viva.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy