Promocja w Lidlu
fot. Adobe Stock

Megawyprzedaż pieluch w Lidlu: świetna promocja specjalnie dla mam małych dzieci

Dyskonty często wabią atrakcyjnymi promocjami na produkty dla dzieci. Trzeba przyznać, że rodzicom bardzo się to opłaca: aktualna promocja w Lidlu to świetna okazja, by zaoszczędzić!
Dominika Bielas
Promocja w Lidlu
fot. Adobe Stock
Już od czwartku prawdziwa gratka dla rodziców małych dzieci. Od 4 listopada w Lidlu będziesz mogła kupić pieluszki w dużo niższej cenie, ale trzeba się śpieszyć!

Pieluchy Lupilu: 1+1 gratis w Lidlu

Pieluchy to jeden z większych wydatków, z jakimi muszą mierzyć się rodzice. Przez kilka pierwszych lat maluszki zużywają ich bardzo dużo i trudno się dziwić, że rodzice często polują na ten produkt w niższej cenie. Dlatego koniecznie pędź dziś do Lidla! Teraz przy zakupie jednego promocyjnego produktu drugi taki sam dostaniesz gratis.

Już od czwartku w promocji Lidla dostępne są pieluszki Lupilu z linii PREMIUM. W dyskoncie kupisz zarówno klasyczne pieluszki na rzepy w rozmiarach od 1 do 6, jak i pantsy, czyli pieluchomajtki w rozmiarach 4 do 6.

Promocja na pieluszki oraz pantsy Lupilu PREMIUM obowiązuje zaledwie od czwartku, 4 listopada, do soboty 6 listopada (w wybranych sklepach do niedzieli, 7.11.) lub do wyczerpania zapasów. Warto się spieszyć, bo wielu rodziców będzie chciało skorzystać z tej okazji.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy