sześciolatek ćwiczył z prababcią
fot. Screen/https://www.wistv.com, Instagram/angiec_143

Ten film podbija internet! 6-latek na WF-ie online ćwiczy ze 102-letnią prababcią

Angie Contreras udostępniła na swoim Instagramie nagranie, podczas którego jej sześcioletni syn ćwiczy na lekcjach wf-u online razem ze swoją prababcią Julią. Nagranie stało się hitem internetu!
Joanna  Biegaj
sześciolatek ćwiczył z prababcią
fot. Screen/https://www.wistv.com, Instagram/angiec_143

Uważa się, że młodym duchem można być przez całe życie, nawet na starość. Teraz jednak 102-latka z Ameryki udowodniła, że nie tylko „duchem”, ale i ciałem. Zachwyciła swoją sprawnością, ćwicząc razem z wnuczkiem. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko sprawności prababci, ale także wspaniałej więzi, która łączy ją z chłopcem.

Wspólny WF wnuczka i prababci

Amerykańska rodzina, gdy tylko została zaszczepiona, postanowiła spotkać się z ukochaną babcią. Sześcioletni syn pary bardzo chciał się pochwalić swoją prababcią przed kolegami i koleżankami z klasy. Przedstawił ją podczas zajęć WF-u. 102-letnia Julia razem z wnukiem wzięła udział w ćwiczeniach. Kobieta z wielką werwą wymachiwała rękami, tupała. Wygimnastykowania z pewnością mógłby jej pozazdrościć niejeden z nas. Prawnuczek w tym czasie wesoło skakał koło swojej prababci, widać było, że jest szczęśliwy i zadowolony.

Niespodziewana popularność filmiku 

Autorka filmiku była bardzo zaskoczona, że wzbudził on aż tak duże zainteresowanie:
„Kto by pomyślał, że to się tak rozniesie! Ostatnie kilka dni było szaleństwem - na wszystkie najlepsze sposoby. Brody i prababcia całkowicie podbili Internet.  Myślę, że nasze specjalne 15 minut może dobiegać końca - i chcę tylko powiedzieć - jestem wdzięczna, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama. Jest prawdziwą legendą i wnosi tyle radości do wielu serc. Kochamy Cię Babciu Julio!”

Komentarze internautów

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy wyraźnie byli oczarowani prababcią i chłopcem: 
 
„KOCHAM to 😍 szkoda, że ​​moja babcia nie osiągnęła 100”
 

„Ummm, ona jest o wiele lepsza ode mnie!”

„Wasza babcia jest nie tylko zabawna, ale też niesamowicie młoda duchem. To szczęście, że ją macie”

„To był jeden z najbardziej wyjątkowych momentów, jakikolwiek przeżyliśmy. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za to, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama”

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy