sześciolatek ćwiczył z prababcią
fot. Screen/https://www.wistv.com, Instagram/angiec_143

Ten film podbija internet! 6-latek na WF-ie online ćwiczy ze 102-letnią prababcią

Angie Contreras udostępniła na swoim Instagramie nagranie, podczas którego jej sześcioletni syn ćwiczy na lekcjach wf-u online razem ze swoją prababcią Julią. Nagranie stało się hitem internetu!
Joanna  Biegaj
sześciolatek ćwiczył z prababcią
fot. Screen/https://www.wistv.com, Instagram/angiec_143

Uważa się, że młodym duchem można być przez całe życie, nawet na starość. Teraz jednak 102-latka z Ameryki udowodniła, że nie tylko „duchem”, ale i ciałem. Zachwyciła swoją sprawnością, ćwicząc razem z wnuczkiem. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko sprawności prababci, ale także wspaniałej więzi, która łączy ją z chłopcem.

Wspólny WF wnuczka i prababci

Amerykańska rodzina, gdy tylko została zaszczepiona, postanowiła spotkać się z ukochaną babcią. Sześcioletni syn pary bardzo chciał się pochwalić swoją prababcią przed kolegami i koleżankami z klasy. Przedstawił ją podczas zajęć WF-u. 102-letnia Julia razem z wnukiem wzięła udział w ćwiczeniach. Kobieta z wielką werwą wymachiwała rękami, tupała. Wygimnastykowania z pewnością mógłby jej pozazdrościć niejeden z nas. Prawnuczek w tym czasie wesoło skakał koło swojej prababci, widać było, że jest szczęśliwy i zadowolony.

Niespodziewana popularność filmiku 

Autorka filmiku była bardzo zaskoczona, że wzbudził on aż tak duże zainteresowanie:
„Kto by pomyślał, że to się tak rozniesie! Ostatnie kilka dni było szaleństwem - na wszystkie najlepsze sposoby. Brody i prababcia całkowicie podbili Internet.  Myślę, że nasze specjalne 15 minut może dobiegać końca - i chcę tylko powiedzieć - jestem wdzięczna, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama. Jest prawdziwą legendą i wnosi tyle radości do wielu serc. Kochamy Cię Babciu Julio!”

Komentarze internautów

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy wyraźnie byli oczarowani prababcią i chłopcem: 
 
„KOCHAM to 😍 szkoda, że ​​moja babcia nie osiągnęła 100”
 

„Ummm, ona jest o wiele lepsza ode mnie!”

„Wasza babcia jest nie tylko zabawna, ale też niesamowicie młoda duchem. To szczęście, że ją macie”

„To był jeden z najbardziej wyjątkowych momentów, jakikolwiek przeżyliśmy. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za to, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama”

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy