Fotografka Elizabeth Farnsworth uchwyciła na zdjęciach niezwykły moment podczas porodu
fot. Elizabeth Farnsworth Photography

Co za widowisko! Te zdjęcia zrobiły na nas ogromne wrażenie!

Taki widok podczas porodu to rzadkość. Fotografce Beth Farnsworth udało się uchwycić ten wyjątkowy moment. Zobaczcie zdjęcia, my jesteśmy nimi oczarowani!
Hanna Szczesiak
Fotografka Elizabeth Farnsworth uchwyciła na zdjęciach niezwykły moment podczas porodu
fot. Elizabeth Farnsworth Photography
Tak widowiskowego porodu nikt się nie spodziewał! To jedno z najlepszych zdjęć z porodu, jakie widzieliśmy. Fotografce Beth Farnsworth udało się uchwycić na zdjęciach naprawdę wyjątkową chwilę. Zobaczcie sami!

Niecodzienny poród na zdjęciach

"Najbardziej interesująca w tym porodzie była cisza. Naprawdę! Ona miała w sobie tyle siły i była tak skoncentrowana, że prawie nie wydawała dźwięków" – powiedziała w rozmowie z Kidspot fotografka Elizabeth Farnsworth. Poród w kompletnej ciszy? Brzmi niewiarygodnie! To jednak niejedyny powód, dla którego ten poród jest tak wyjątkowy.

Kolejnym powodem jest... pozycja, którą wybrała rodząca, szczególnie pomocna w fazie przejściowej porodu. Lekarz przyjmujący poród zgodził się, aby kobieta rodziła klęcząc, jednak nie spodziewał się, że ten poród będzie TAK wyglądał. "Jak możecie sobie wyobrazić, to było naprawdę głośne tryśnięcie, kiedy pojawiła się główka dziecka i pękł pęcherz płodowy" – powiedziała Beth.

Zobaczcie zdjęcia:Musicie przyznać, że te zdjęcia zapierają dech! Zwróćcie uwagę na pielęgniarkę stojącą z tyłu – ten wyraz twarzy wyraża więcej niż słowa!
 

Jesteśmy pod wrażeniem, że fotografce udało się uchwycić ten moment na zdjęciach. Przyznajcie, to niezwykłe, do czego zdolne jest kobiece ciało! Gratulujemy młodej mamie, zasługuje na brawa. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Beth Farnsworth, zajrzyjcie na jej konta na Facebooku i Instagramie. oraz na jej stronę internetową. Naprawdę warto!

Podobają wam się te zdjęcia? Jesteśmy ciekawi, co nich myślicie!
 

Przygotowujesz się do porodu? Zadbaj o wyprawkę dla dziecka i dla siebie. Nie zapomnij o poniższych rzeczach:Czytaj także: Źródło: Elizabeth Farnsworth Photography, kidspot.com.au
Redakcja poleca: Jak wygląda sala porodowa - film
Zwiedzamy porodówkę razem z położną - zobacz, jak wygląda łóżko porodowe, worek sako i kącik noworodkowy.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 14 głosy

Zobacz także

Popularne tematy