Natalia Kukulska usypia córkę w makijażu
fot. Instagram

Kukulska po uśpieniu córki: „Zmywać makijaż czy nie?” Ten dylemat ma większość mam!

Natalia Kukulska pochwaliła się niecodziennym zdjęciem z córką. Kiedy dziewczynka zasnęła, mama zastanawiała się, czy iść spać w pełnym makijażu, czy lepiej go zmyć. A fanki doradzają: nie zmywaj!
Magdalena Drab
Natalia Kukulska usypia córkę w makijażu
fot. Instagram
Natalia Kukulska pokazała skrawek swojej prywatności, publikując zdjęcie ze śpiącą córeczką. Ale to nie usypianie dziecka było głównym tematem fotografii. Kukulska czytała dziewczynce bajkę w pełnym makijażu i zastanawiała się, czy powinna go zmyć przed snem. To dylemat wielu mam!

Natalia Kukulska usypia córkę w makijażu

Kukulska wrzuciła do sieci ujmujące zdjęcie, do którego zapozowała, leżąc w łóżku z dziecięcą książką. W tle widać jej śpiącą córkę, niespełna 4-letnią Laurę. Natalia nie pochwaliła się jednak żadnym skutecznym sposobem na szybkie usypianie dziecka. Zamiast tego zapytała fanów, czy powinna zmyć piękny makijaż, który po raz pierwszy od bardzo dawna zrobiła jej profesjonalna makijażystka. A nas wcale nie dziwi pytanie Natalii, bo jako mama trójki dzieci po dniu pełnym pracy wygląda rewelacyjnie! 

„Gdy dawno nie malował Cię nikt... i zastanawiasz się czy zmywać makijaż na noc czy jeszcze nasycić się wizerunkiem 'na Kukulską' - tę Kukulską z tv. Dobranoc 😜😏” − napisała pół żartem Kukulska. „Takie ładne makijaże zawsze żal zmywać” − komentują internautki.

Ten dylemat zna chyba każda z mam! Bo może nie każda z nas robi codziennie profesjonalny makijaż, ale chyba każdej zdarzyło się kiedyś zasnąć razem z dzieckiem, bez wieczornej toalety, prawda?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Teatrzyk cieni
Nie masz pomysłu na zabawę z dzieckiem wieczorową porą? Podpowiadamy! Zobacz, co mogą zrobić ludzkie dłonie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy