Siwiec pokazała zdjęcia nagiego brzucha w ciąży z Mią
fot. instagram.com/nataliasiwiec.official/

Mała Mia obchodzi 1. urodziny! Czego życzy jej mama? (Dużo zdjęć ciążowego brzuszka!)

Córeczka Natalii Siwiec właśnie skończyła roczek. Z okazji urodzin wzruszona mama złożyła Mii piękne życzenia. Pokazała też w całej okazałości swój ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec wyglądała bardzo korzystnie!
Weronika Zagojska
Siwiec pokazała zdjęcia nagiego brzucha w ciąży z Mią
fot. instagram.com/nataliasiwiec.official/
W poniedziałek, 21. sierpnia 2017 roku przyszła na świat córeczka Miss Euro 2012 Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Tę radosną nowinę obwieścił wtedy światu szczęśliwy i dumny tata. W 1. urodziny małej Mii Natalia Siwiec napisała na swoim Instagramie:
"Dokładnie rok temu wyszłaś z tego brzuszka po to by nadać sens👼🏼  Najpiękniejszy rok naszego życia za nami, a to dopiero początek ...💥Kochamy cię Bibiśku - życzymy zdrowia, odwagi i tego byś zawsze była dobrym i szczęśliwym człowiekiem 🍬🍭🧚🏾‍♀️".
Do tych pięknych życzeń dla córeczki mama Natalia dołączyła kilka swoich zdjęć w ciąży z widocznym krągłym brzuszkiem (klikając na strzałeczkę zobaczycie więcej zdjęć). Wszyscy, którzy wątpili i wmawiali innym, że modelka na pewno nie urodziła dziecka, bo zbyt szybko wróciła do formy po porodzie, powinni teraz wreszcie zamknąć usta. Wyglądała rewelacyjnie, zwłaszcza podkreślając dopasowanym strojem ciążowe krągłości. Redakcja mamotoja.pl dołącza się do życzeń urodzinowych dla Mii: "Słodkiego, miłego życia!" Bądź zawsze taka uśmiechnięta i zarażaj innych swoją radością!

Czy takie życzenia dla dziecka na Instagramie was wzruszają?
Czego sami chcielibyście życzyć małej Mii?Zobacz też:
Redakcja poleca: Natalia Siwiec nie dała Mii prezentu na urodziny. Za to od innych dostała ich mnóstwo! [WIDEO]
Gwiazda wyprawiła niedawno 3-letniej córce bardzo wystawne przyjęcie urodzinowe, na którym były balony i inne dekoracje, ogromny tort, a nawet alpaki. Dziewczynka dostała też masę prezentów, ale tylko od gości.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy