Natalia Siwiec
fot. ONS.pl

Natalia Siwiec znów odsłaniła idealnie płaski brzuch

Od porodu minęły dopiero 3 miesiące
Milena Oszczepalińska
Natalia Siwiec
fot. ONS.pl
Natalia Siwiec znana jest z tego, że lubi prowokować. Dopiero co ucichły plotki na temat tego, że być może nie była wcale w ciąży, bo ma zbyt płaski brzuch, a już pokazała go znowu w całej okazałości. I tym razem naprawdę jest idealnie płaski! A od porodu modelki minęły zaledwie 3 miesiące. Jak ona to robi?

Natalia Siwiec odsłoniła płaski brzuch 3 miesiące po porodzie

Natalia pojawiła się ostatnio na pokazie nowej kolekcji polskiej marki MMC. Z dumą pozowała na ściance, odsłaniając zza jeansowej kurtki idealnie wyrzeźbiony brzuch. Specjalnie założyła do tego kusy biały top, który nie zakrywał brzucha. Musimy przyznać, że modelka ma się czym chwalić. Tak płaskim brzuchem może się poszczycić niewiele młodych mam. Brzuch po ciąży z reguły mocno odbiega od ideału... Modelka musiała postawić sobie za cel, że jak najszybciej po porodzie wróci do ćwiczeń fizycznych i mimo obowiązków związanych z pielęgnacją maleńkiej Mii, rygorystycznie trzymała się planu. Efekty widoczne są gołym okiem!

ONS.pl
Redakcja poleca: Natalia Siwiec nie dała Mii prezentu na urodziny. Za to od innych dostała ich mnóstwo! [WIDEO]
Gwiazda wyprawiła niedawno 3-letniej córce bardzo wystawne przyjęcie urodzinowe, na którym były balony i inne dekoracje, ogromny tort, a nawet alpaki. Dziewczynka dostała też masę prezentów, ale tylko od gości.

Natalia Siwiec nie zrobiła sobie przerwy od pracy po porodzie

Modelka mimo tego, że została mamą w sierpniu tego roku, nie zamierza chować się w domu z dzieckiem. Co jakiś czas pojawia się na pokazach mody i innych wydarzeniach. Od czasu do czasu również pozuje jako modelka. Z kim jest wtedy kilkumiesięczna Mia? Jak zapewnia Natalia, gdy ona pracuje, córka jest pod czujnym okiem taty. Być może ma też opiekunkę, ale tego nie wiemy. No cóż, widać dla Natalii kariera jest na tyle ważna, że nie chce z niej rezygnować nawet na te pierwsze miesiące życia dziecka. Myślicie, że dobrze robi?

Zobacz też: Jak wygląda pokój córeczki Natalii Siwiec?

Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy