Znana blogerka pokazuje, że nie zawsze wygląda "niesamowicie" i "obłędnie"
fot. Facebook/The Young Mummy

"Nieważne, jak wyglądam, zawsze jestem prawdziwa!" – TO zdjęcie mówi wszystko!

Jak wygląda ciało kobiety w ciąży? Różnie! Ta mama udowadnia, że to kobiety decydują o tym, jak chcą wyglądać, a przy tym zawsze mogą czuć się pięknie.
Hanna Szczesiak
Znana blogerka pokazuje, że nie zawsze wygląda "niesamowicie" i "obłędnie"
fot. Facebook/The Young Mummy
The Young Mummy, czyli Sophie Cachia, to jedna z najpopularniejszych blogerek parentingowych. Sophie opublikowała na Facebooku zdjęcie (w pełnym makijażu i starannie ułożonej fryzurze), które nie wszystkim się spodobało. Żeby się wytłumaczyć, Sophie dodała kilka kolejnych zdjęć, tym razem pokazujących "całą prawdę".

"Wyglądam naprawdę obłędnie"

Czuję, że was oszukałam. Dodałam zdjęcie, na którym wyglądam naprawdę obłędnie. Chociaż naprawdę lubię to zdjęcie i włożyłam wiele wysiłku w to, żeby tak wyglądać, wielu z was może mnie teraz źle postrzegać. Wiecie, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy typu "wow, wyglądasz niesamowicie". Ale te, które mnie naprawdę zasmuciły, to te w stylu "chciałabym w ciąży wyglądać tak, jak ty" – napisała Sophie.

Młoda mama postanowiła pokazać, że każda mama ma 2 twarze i zawsze jest tak samo "prawdziwa". Opublikowała zdjęcia, na których wygląda tak "niesamowicie", pokazując tym samym, że niczym się nie różni od innych przyszłych mam.
 
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.

Każda mama jest "prawdziwa"

Często piszecie w komentarzach, że nie ma jednego, "prawdziwego" obrazu macierzyństwa. Każda mama jest inna, każda jest równie "naturalna". Nie można podziwiać jednego ciała czy jednego ideału macierzyństwa kosztem drugiego. Właśnie dlatego post Sophie zwrócił naszą uwagę. Sophie pokazuje, że każda mama, jeśli tylko chce, może wyglądać zjawiskowo w pełnym makijażu i obcisłej sukience, jednak tak samo prawdziwa i szczęśliwa może być we własnym domu, kiedy przyjmuje zabawne pozy w samej bieliźnie.

Co myślicie o zdjęciach Sophie? Udało jej się pokazać, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka? ;)

Czytaj także: Ciało matki: bez Photoshopa, bez ubrań, bez wstydu
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy