Lidlozaury w Lidlu
fot. mat. promocyjne/AdobeStock

Dziś startuje nowa akcja w Lidlu: dzieci dosłownie oszaleją z radości!

Ty razem popularna sieć zachęca do zdrowej diety i zbierania figurek dinozaurów z pieczątką.
Dominika Bielas
Lidlozaury w Lidlu
fot. mat. promocyjne/AdobeStock
„Na tropie Lidlozaurów” to kolejna akcja Lidla, zachęcająca dzieci do świetnej zabawy i zdrowego odżywiania. W ramach akcji we wszystkich sklepach sieci pojawiło się aż 10 różnych figurek przedstawiających dinozaury. To prawdziwa gratka dla fanów prehistorii. 

Jak odebrać dinozaura?

Aby zdobyć Lidlozaura z pieczątką, wystarczy zebrać 6 naklejek. 1 naklejkę dostaniesz za każde zakupy za kwotę 30 zł, w których znajdzie się co najmniej jedno warzywo lub owoc. Promocja dostępna jest we wszystkich sklepach Lidl od poniedziałku 9 marca do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 5 kwietnia.
Lidlozaury

Najnowsza akcja ma na celu promowanie diety bogatej w warzywa i owoce, których dzieci często jedzą zbyt mało, mimo że są ważnym elementem piramidy żywienia
Lidlozaury

Poza figurkami sieć oferuje pościel dla dzieci z dinozaurami (44,99 zł), książkę edukacyjną (9,99 zł), grę karciana (19,99 zł) oraz worki z motywem dinozaurów (6,99 zł). Z pewnością każdy fan pradawnych czasów znajdzie coś dla siebie.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy