Nowy suplement diety - Urinal® Syrop

Urinal® Syrop wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Może być podawany najmłodszym już powyżej 3. roku życia!
Dzieci potrzebują subtelniejszej ochrony niż osoby dorosłe. Z tego też względu Urinal® Syrop zawiera odpowiednią porcję składników aktywnych, dostosowaną specjalnie do dziecięcych potrzeb. Dzięki temu może być również stosowany „na wszelki wypadek” – każdego dnia, by zachować zdrowie układu moczowego. Z myślą o najmłodszych przygotowano również formę preparatu – syrop o pysznym naturalnym smaku i przyjemnym zapachu z pewnością zachwyci niejedno małe podniebienie, które często nie radzi sobie dobrze z połykaniem dużych tabletek czy kapsułek.
      
Nowy Urinal® Syrop zawiera aktywny składnik NutriCran® – sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon). Unikatowa technologia pozyskiwania wyciągu z żurawiny w formie opatentowanego składnika NutriCran® daje gwarancję wysokiej jakości i zawartości substancji aktywnych. Owoce żurawiny wielkoowocowej mają silne właściwości antyadhezyjne, wykorzystywane w zwalczaniu problemów z drogami moczowymi w naturalny sposób, poprzez eliminowanie szkodliwych bakterii z dróg moczowych.

Żurawina wielkoowocowa jest bogata w proantocyanidyny (PAC), które powlekają śluzówkę oraz oblepiają bakterie chorobotwórcze, co sprawia, że  skutecznie utrudniają im przyleganie do błon śluzowych. Dzięki temu uniemożliwiają namnażanie bakterii i tworzenie kolonii, jednocześnie wspomagając ich wydalanie. PAC wpływają także pozytywnie na obniżanie pH moczu, co czyni środowisko układu moczowego mniej przyjaznym dla rozwoju mikroflory chorobotwórczej.
 
Aktywny składnik NutriCran®:
- poprzez ułatwienie eliminacji bakterii (głównie E. coli, w 75-90% będących przyczyną ZUM), przyczynia się do oczyszczania dróg moczowych;
- zapobiegawczo, wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu;
- jest bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany przez organizm.

Standaryzowana ilość ekstraktu w maksymalnej dziennej porcji (15 ml) preparatu Urinal® Syrop odpowiada co najmniej 37 500 mg owoców żurawiny!

Nowy Urinal® Syrop może być podawany łącznie z antybiotykami (wspomaga ich działanie), zarówno dzieciom, nastolatkom, jak i dorosłym. Jest naturalny i wysoce skuteczny bez względu na okres stosowania (długotrwałe stosowanie nie prowadzi do uodpornienia się bakterii).

Sposób użycia: dzieci od 3. do 12. roku życia: 5 – 10 ml dziennie; dzieci powyżej 12. roku  życia oraz dorośli: 15 ml dziennie.
Syrop należy rozcieńczyć w niewielkiej ilości płynu – np. w wodzie lub herbacie.
Opakowanie: 150 ml
Cena: ok. 29,90 zł
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy