GRY

Paulina Krupińska dogryzła Natalii Siwiec: „Nie jestem osobą, która wystawia swoje życie na Instagramie”

Paulina Krupińska zapewniła, że nigdy nie pokaże w Internecie zdjęcia swojego dziecka. Celebrytka odniosła się do ujawnienia wizerunku córki Natalii Siwiec.
Paulina Krupińska wbiła szpilę Natalii Siwiec
fot. ONS
Natalia Siwiec, która zdecydowała się na upublicznienie wizerunki Mii, wywołała w sieci niemałą sensację. Dotychczas modelka konsekwentnie ukrywała wizerunek córki.

"Nie rzucam słów na wiatr"

Natalia Siwiec wyznała w jednym z wywiadów, dlaczego zdecydowała się pokazać twarz dziecka. Cały czas stresowało mnie to, czy za dużo nie widać. Było to na tyle stresujące, że zaczęło mi to przeszkadzać, wręcz uwierać, szczególnie w sytuacji, gdy byłam z Mariuszem czy z rodzicami. Zaczynały się kłótnie. Moim zdaniem to gra niewarta świeczki. Wszyscy zobaczyli twarz mojej córki, i co? Żyjemy dalej. - powiedziała.

Paulina Krupińska, która poczuła się zmęczona wizerunkiem "idealnej matki", opublikowała post, w którym pokazała, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Miss Polonia jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, córki Antoniny i syna Jędrzeja. Zapytana o to, czy również pokaże kiedyś twarze swoich pociech, odpowiedziała stanowczo: Jak już coś po­sta­no­wię, to ra­czej się tego trzy­mam. Nie rzu­cam słów na wiatr. To in­dy­wi­du­alna spra­wa, każdy robi to, co chce. Nie mam po­trze­by pokazy­wa­nia twa­rzy moich dzie­ci. Nie je­stem też osobą, która co­dzien­nie wy­sta­wia swoje życie oso­bi­ste na In­sta­gra­mie. Na­ta­lia jest bar­dziej w tym bie­gła, wię­cej rze­czy po­ka­zu­je. Z tego wynika, że Paulina Krupińska ma jasno ustalone zasady, których nie zamierza łamać.
 
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Co na to celebrytka?

Natalia Siwiec została zapytana o to, czy nie obawia się o bezpieczeństwo córki, w momencie, gdy wszyscy poznali wizerunek dziewczynki. Jej odpowiedź była zdumiewająca. Obawa przed stalkerem jest, jak strach przed spadającą cegłówką. Wszyscy jesteśmy narażeni na różne rzeczy. Jeżeli jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia, to nic takiego nam się nie przydarzy - powiedziała Natalia.

Wygląda na to, że obie panie mają zupełnie odmienne spojrzenie, jeśli chodzi o szafowanie wizerunkiem swoich dzieci. A co wy sądzicie na ten temat? Po czyjej stronie jesteście? Czekamy na wasze komentarze!

Źródło: Plejada.pl/Instagram.com

Zobacz także:

Ocena (1 ocena)

1.0
Doładuj
Przeładuj