Paulina Krupińska o talencie córki. 5-latka pójdzie w ślady mamy czy taty? [WIDEO]

Modelka pochwaliła się, jaką pasję ma Antosia. Zdaniem rodziców dziewczynka jest naprawdę utalentowana. Zostanie więc modelką, piosenkarką, a może... tenisistką?
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są rodzicami 5-letniej Antosi i 3-letniego Jędrka. W jednym z ostatnich wywiadów modelka zdradziła, kim chciałaby zostać jej córka, gdy dorośnie. Zdaje się, że życiowe plany kilkulatki są już wyraźnie sprecyzowane.

Co córka Pauliny Krupińskiej chciałaby robić w życiu?

Modelka zapytana przez reporterkę Party.pl o to, czy Antosia ma jakieś marzenia odnośnie tego, kim chciałaby zostać, gdy dorośnie, odpowiedziała bez wahania, że tak – pasją dziewczynki jest śpiewanie. Antosia ma nawet swoją ulubioną wokalistkę – Natalię Szroeder, której piosenki zna na pamięć. Szczególnie upodobała sobie utwór „Parasole”.

Paulina Krupińska zdradziła, że raz nagranie wideo z występem Antosi zostało wysłane do Natalii Szroeder i dziewczynka była później zachwycona, jak dowiedziała się, że piosenkarka pochwaliła jej talent muzyczny. Spytała nawet mamę: „No i co myślisz, mamusiu, że ona kiedyś ze mną wystąpi?” – zdradziła modelka.

Antosia pójdzie w ślady taty, wbrew jego woli?

Żona znanego muzyka przyznała, że czuje, że dziewczynka ma talent do  śpiewania. Dodała też, że ona sama nie jest może ekspertem w tym temacie, natomiast jej mąż wyraźnie widzi, że Antosia ma głos i słuch muzyczny. Dla modelki fakt, że córka może pójść w ślady taty, nie jest żadnym problemem, natomiast wie, że jej mąż nie chciałby, żeby miała jakikolwiek zawód artystyczny. Zdecydowanie wolałby, żeby 5-latka została tenisistką niż piosenkarką, modelką czy aktorką.

Antosia ma jeszcze wiele lat na wybór ścieżki życiowej, natomiast już teraz widać, że rzeczywiście ma zapał do zajęć artystycznych – ćwiczy balet, śpiewanie, ma też zajęcia konne.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy