Wyniki plebiscytu mamotoja.pl na Supermamę 2019
fot. AdobeStock

Wyniki plebiscytu na Supermamę 2019. Kto zdobył ten zaszczytny tytuł?

Jesteście ciekawe, kto został tegoroczną laureatką plebiscytu mamotoja.pl na Supermamę? Zwyciężczyni pokonała konkurentki miażdżącą przewagą waszych głosów. Poznajcie ją!
Milena Oszczepalińska
Wyniki plebiscytu mamotoja.pl na Supermamę 2019
fot. AdobeStock
Do naszego plebiscytu na Supermamę 2019 wytypowałyśmy 8 wspaniałych mam, a to wy waszymi głosami wybraliście zwyciężczynię. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszego zaangażowania i dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Zdecydowaliście, że wygrać powinna Katarzyna Błędowska. Serdecznie gratulujemy!

Wybór Supermamy 2019

Wybranie jednej z ośmiu kandydatek nie było łatwą sprawą. Przecież tak naprawdę każda z nich zasługuje na miano Supermamy. Wśród mam wytypowanych do tytułu znalazły się np. Danuta Wałęsa (żona byłego prezydenta) czy aktorka Olga Frycz. Nie wszystkie kandydatki to osoby powszechnie znane, ale wszystkie łączy jedno – pasja do macierzyństwa. Np. nominowana Agata Komorowska to autorka bloga, na którym nie boi się mówić o swoich błędach i słabościach związanych z wychowywaniem czwórki dzieci. Patrycja Krzymińska, mama dwójki dzieci, to inicjatorka zbiórki do ostatniej puszki prezydenta Adamowicza, dzięki której uzbierano dla WOŚP dodatkowe 16 mln złotych. Anna Ojer, również poczwórna mama, od 3 lat pomaga rodzicom chorych dzieci przebywających w Centrum Zdrowia Dziecka, pokazując tym samym, że pomaganie wcale nie musi być trudne. A Patrycja Piekutowska, podwójna mama, wybitna skrzypaczka i pedagog, stworzyła cykl siedmiu koncertów „Otwarte Serca – Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom”, z których dochód został przeznaczony na zakup sprzętu medycznego.
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.

Kto stanął na podium w plebiscycie na Supermamę 2019?

Oto jak głosowaliście:

1 miejsce

Największą liczbę głosów oddaliście na Katarzynę Błędowską, mamę nastoletniej córki, z którą wspólnie prowadzi vloga OMatkoiCórko!, a także jest autorką książki o tym samym tytule. Takich relacji, jak pani Katarzyna ma z własną córką, można tylko pozazdrościć! Jej vlog jest ogromnym wsparciem i inspiracją dla wszystkich rodziców. Uświadamia, że rozmowy, zrozumienie i wspólnie spędzany czas to podstawa silnych więzi z własnym dzieckiem. Gratulujemy zdobycia tytułu Supermamy 2019!

2 miejsce

Na drugim miejscu w naszym plebiscycie znalazła się Agata Komorowska, mama czwórki dzieci, w tym dwojga adoptowanych i jednego z zespołem Downa. Pani Agata prowadzi bloga, jest też pisarką (wydała m.in. książki „Anioły mówią szeptem”, „Optymizm mimo wszystko”). Jest cudowną, zaangażowaną mamą, która nie boi się mówić o swoich trudnościach. Swoją postawą pokazuje, że każdy ma problemy, ale to od nas zależy, co z nimi zrobimy. Brawa za zdobycie drugiego miejsca na podium!

3 miejsce

Trzecie miejsce zdobyła Anna Ojer, mama czwórki dzieci, Warszawianka Roku, radna dzielnicy Wawer, założycielka grupy SOS mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD (Centrum Zdrowia Dziecka).  Wraz z grupą od 3 lat pomaga rodzicom chorych dzieci przebywających w szpitalu. Organizują akcje dla małych pacjentów i ich rodziców, aby chociaż na chwilę zapomnieli o swoich troskach. Przygotowują także poczęstunki świąteczne dla rodziców ze szpitala i dla potrzebujących mieszkańców okolicy. Wytrwałość i oddanie innym, jakie cechują panią Annę, zasługują na uznanie. Gratulujemy zdobycia 3 miejsca w plebiscycie!

Przy okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom z okazji Dnia Matki. Jesteście wielkie i każda z was zasługuje na miano Supermamy!

Partnerem plebiscytu jest:


Zwyciężczyni plebiscytu otrzyma nagrody:

• zestaw kosmetyków Ziaja z linii Jagody Acai   


• zestaw walizek marki Wittchen
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy