Supertata 2019
fot. AdobeStock

Wyniki plebiscytu na Supertatę 2019. Kto został tegorocznym laureatem?

Użytkownicy mamotoja.pl wybrali idealnego ojca. Sportowiec, aktor, bloger a może wynalazca? Przekonaj się sam!
Dominika Bielas
Supertata 2019
fot. AdobeStock
Przez ostatni tydzień oddawaliście swoje głosy w naszym plebiscycie. Zdecydowałyście, że tytuł Supertaty 2019 otrzyma Rafał Witek. Pokonał 8 fantastycznych konkurentów. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wam dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Wybór Supertaty 2019

Niełatwo było nam wybrać tatusiów do plebiscytu, bo w dzisiejszych czasach ogólnie nie łatwo być ojcem. Choć presja jest ogromna, są to panowie, którzy pokazują, że nawet olbrzymie sukcesy zawodowe nie stoją na przeszkodzie, by jednocześnie być idealnym ojcem. Wśród inspirujących kandydatów do tytułu Supertaty znalazły się zarówno bardzo znane osoby: aktorzy, sportowcy, muzyk, bloger, pisarz, jak i do niedawna anonimowy tata - wynalazca.

Kto stanął na podium w plebiscycie na Supertatę 2019?

Oto jak głosowaliście:

1 miejsce
Największą liczbę waszych głosów zdobył Rafał Witek. Nasz zwycięzca napisał kilkadziesiąt książek dla dzieci, a także jest twórcą opowiadań, wierszy i słuchowisk radiowych. Spod jego pióra wyszyły m.in. „Plaża tajemnic”, „Julka Kulka, Fioletka i ja". Jest tatą10-letniej Mai. Bardzo chętnie odwiedza niewielkie miejscowości, gdzie na spotkaniach z fanami z wielką pasją opowiada o książkach i o tym, jak się je pisze. Wielkie gratulacje za zdobycie tytułu Supertaty 2019!

2 miejsce
Robert Lewandowski. Genialnego piłkarza znają nie tylko kibice, jednak trafił do naszego plebiscytu nie jako sportowiec, ale jako tata. Sam przyznaje w wywiadach, że doświadczenie ojcostwa bardzo go zmieniło. Dzięki 2-letniej dzisiaj Klarze popularny napastnik zaczął się więcej uśmiechać, stał się bardziej otwarty na świat, a także bardziej emocjonalny. Takie wyznanie w ustach giganta sportu robi wrażenie - oto co córki robią z twardzieli! 

3 miejsce
Bartek Królik, muzyk i producent, członek Sistars, Łąki Łan i zespołu Agnieszki Chylińskiej, ale przede wszystkim tata. Jego życie uległo całkowitemu przewartościowaniu, kiedy przyszła na świat jego córeczka, dziś 2-letnia Jagoda. Dziewczynka ma zespół Downa. Muzyk często dzieli się obrazami z prywatnego życia na Instagramie, jednocześnie walcząc z tabu i błędnymi przekonaniami. Jest zaangażowany w szerzenie wiedzy o zespole Downa i korzysta z każdej okazji, by podkreślać, jak pięknie można spełniać się w roli ojca, nawet kiedy droga nie jest najłatwiejsza. Gratulujemy zdobycia trzeciego miejsca!

Przy okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tatusiom z okazji Dnia Ojca. Każdy z was zasługuje na miano Supertaty!

Patronami plebiscytu są: 

 

Zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę – zestaw kosmetyków Ziaja z linii Yego Sensitiv:

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy