GRY
 
 

Poranki filmowe w kinie Alchemia

W niedzielę 27 lutego 2011 r. zapraszamy na zajęcia artystyczne dla dzieci z cyklu Angielskie Poranki w kinie Alchemia!

W programie bajka z popularnej serii „Wallace i Gromit” w angielskiej wersji językowej oraz proste zabawy w języku angielskim z lektorem, w czasie których dzieci wspólnie uczyć się będą nazw kolorów i elementów występujących w pokazywanej bajce. Na zakończenie konkursy z nagrodami książkowymi.

Do wygrania liczne liczne nagrody książkowe, w tym angielska klasyka literatury dla dzieci: Alicja w Krainie Czarów i Alicja po Drugiej Stronie Zwierciadła. Nagrody ufundowało wydawnictwo Nasza Księgarnia.
Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!!!

MAŁY KARNAWAŁ W ALCHEMII – od 16 stycznia do końca trwania karnawału super promocja dla dzieci – „Za kogo byś się przebrał na bal karnawałowy - narysuj, namaluj lub stwórz w dowolnej technice i przynieś  projekt na Poranki w Alchemii”. Każde dziecko, które przyniesie swój projekt dostaje bilet za 4,99 PLN!


27.02 KINO ALCHEMIA (ul. Jezuicka 4) godz.11:00, bilet: 15 PLN

ANGIELSKIE PORANKI DLA DZIECI
Prowadząca: NATALIA BIENIEK
27.02.2011 r.

Film w angielskiej wersji językowej z pomocniczymi napisami w języku polskim.

WALLACE & GROMIT: "Wyprawa na księżyc" – reż. Nick Parker, UK, 1989. 23 min.

Wallace to człowiek po pięćdziesiątce z nadwagą, nieśmiały, trochę ekscentryczny, ale zabawny i gadatliwy wynalazca. Gromit to uroczy piesek obdarzony ogromnym intelektem i nie rzadko krytycznie nastawiony do swojego właściciela. Gdy w domu Wallace’a i Gromita brakuje sera, Wallace postanawia udać się na wakacje tam, gdzie jest tego smakołyku pod dostatkiem. Ponieważ jak wiadomo księżyc zrobiony jest z sera, Wallace własnoręcznie - choć nie bez pomocy Gromita - konstruuje rakietę, by uzupełnić zapasy tego smakołyku.


PATRONI MEDIALNI: Qlturka.pl, miastodzieci.pl, babyonline.pl, Radio Wawa.
SPONSORZY NAGRÓD: Nasza Księgarnia, Zakamarki, WAB, EneDueRabe, Zysk i Spółka.

Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj