prezenty dla babci i dziadka w Biedronce i Lidlu
fot. Adobe Stock

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka: ZAWROTNE promocje w Biedronce i Lidlu

Biedronka i Lidl przygotowały słodkie niespodzianki na Dzień Babci i Dziadka. W popularnych dyskontach czekają wielkie przeceny na najbardziej smakowite produkty − w sam raz na prezenty dla bliskich!
Magdalena Drab
prezenty dla babci i dziadka w Biedronce i Lidlu
fot. Adobe Stock
W sklepach sieci Biedronka i Lidl można zaopatrzyć się w prezenty dla babci i dziadka. I to nawet na ostatnią chwilę, bo tuż przed styczniowym świętem dyskonty uruchomiły wyjątkowe wyprzedaże. W promocji najsmaczniejsze produkty: czekolady, kawy, bombonierki, miody, a także kosmetyki.

Prezenty dla babci i dziadka: promocje w Lidlu i Biedronce

Słodkości to zawsze dobry pomysł na prezent dla babci i dziadka, zwłaszcza jeśli podarujesz bliskim najwyższej jakości, oryginalne produkty. A po pyszne czekolady i bombonierki warto wybrać się do Biedronki i Lidla, bo w dyskontach trwa właśnie fajna promocja. Wyprzedażą objęto najlepsze czekolady, bombonierki, praliny, popularne kawy i zestawy polskich miodów. Zdążycie jeszcze przed Dniem Babci i Dziadka!

W Biedronce przy zakupie dwóch czekolad gorzkich Luximo zapłacisz tylko 2,79 zł za opakowanie, cena za kawę rozpuszczalną Jacobs Kronung wynosi jedyne 17,99 zł, a Ptasie Mleczko kosztuje teraz 9,99 zł. Słodkie bombonierki Magnetic przeceniono na 6,99 zł.

W Lidlu znajdziesz jeszcze większy wybór słodkich prezentów! Na szczególną uwagę zasługują Mazurskie miody (zestaw za 19,99 zł), praliny ze śliwkami lub wiśniami marki Solidarność po 10,99 zł oraz bombonierki Ferrero już od 17,99 zł. Która babcia nie ucieszy się z takiego upominku? Słodycze można zapakować w ozdobne pudełko albo kosz prezentowy i podarować bliskiej osobie.
 
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dzień Babci i Dziadka - kiedy? Obejrzyj krótki film
Czy pamiętasz kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Zobacz wideo
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy