przerażone dziecko w zoo
fot. TikTok

Przerażony chłopiec w zoo: dlaczego rodzice nie reagują?

Rodzinna wycieczka do zoo stała się dla tego chłopca traumatycznym przeżyciem. Nie dość, że nikt nie pomógł dziecku, które przestraszyło się dzikiego zwierzęcia, to jeszcze dorośli wszystko nagrali i... pokazali w internecie.
Magdalena Drab
przerażone dziecko w zoo
fot. TikTok
Film z rodzinnego wypadu do zoo można obejrzeć na TikToku. Rodzeństwo siedzące na tylnym siedzeniu samochodu zostało zaskoczone przez strusia, który niespodziewanie zajrzał do wnętrza auta. Chłopiec krzyczał ze strachu!

Dziecko przestraszyło się strusia: dlaczego nikt nie zareagował?

Nikt się chyba nie spodziewał, że podczas przejażdżki po zoo zwierzę zajrzy do samochodu, pewnie dlatego rodzice zostawili otwarte okna. Kiedy jednak struś, prawdopodobnie zainteresowany dziecięcymi chrupkami, wsadził głowę do środka, nikt nie zareagował na krzyki przerażonego dziecka. Mało tego – ktoś cały czas filmował całą sytuację, w tle słychać śmiechy. Potem nagranie ukazało się w internecie. Nic dziwnego, że nie wszystkim widzom się spodobało:

„To nie jest zabawne. Dziecko jest przerażone. Powinniście byli zamknąć okno”.

„Strusie są bardzo niebezpieczne. Gratuluję” – komentowali internauci.
 
@afvofficial When the petting zoo goes wrong! 🤣 #pettingzoo #pettingzoofun #failarmy #failvideo #scarecam #SoFiMoneyMoves #fyp #TakeTheDayOffChallenge ♬ original sound - AFVofficial

Przeraża nie tylko bezmyślność dorosłych, którzy narazili dzieci na niebezpieczeństwo, nie zachowując ostrożności w zoo – w końcu nigdy nie wiadomo, jak zachowają się zwierzęta, nawet te oswojone. Oburzenie budzi też fakt, że reakcja przestraszonego dziecka została nagrana i pokazana w sieci, zupełnie jakby cała sytuacja była dobrym żartem.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy to prawda, że wnuki kocha się bardziej niż własne dzieci?
Często słyszy się, że dziadkowie bardziej kochają wnuki niż własne dzieci. To zastanawiające, że dziadkowie, którzy w młodości byli surowi dla swoich dzieci, dla wnuków są pobłażliwi i rozpieszczają je do granic możliwości. Z czego może wynikać tak inne podejście do pociech?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy