Robert Karaś mimo narodzin dziecka nie zrezygnował z treningów
fot. Instagram/ robert_karas_teamkaras

Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk, mimo narodzin dziecka nie zrezygnował z treningów

Robert Karaś został nowym rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Teraz partner Agnieszki Włodarczyk zdradził, że mimo narodzin synka Milana wcale nie musiał rezygnować z siebie i treningów.
Joanna  Biegaj
Robert Karaś mimo narodzin dziecka nie zrezygnował z treningów
fot. Instagram/ robert_karas_teamkaras
Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk w lipcu zostali rodzicami Milana. 32-latek w rozmowie z „Dzień dobry TVN” opowiedział, w jaki sposób łączy bycie ojcem z ciężkimi treningami. Postawa triatlonisty udowadnia, że pojawienie się dziecka nie musi wcale oznaczać, że trzeba z siebie rezygnować!

Ojcostwo wcale nie jest ograniczeniem

Partner Agnieszki Włodarczyk zdradził, jak zmieniło się jego nastawienie do sportu po narodzinach syna: „Jestem mniej nastawiony na ryzyko. Jak się pojawia lampka »stop«, to zauważam ją, kiedyś ją mijałem i leciałem dalej”.

Rober Karaś wyznał także, że dzięki byciu tatą jest lepiej zorganizowany, a także, wbrew przewidywaniom wielu osób, wcale nie był zmuszony, by rezygnować z treningów. „Jest też dużo lepiej, jeśli chodzi o organizację. Wiele osób mnie ostrzegało, że jak pojawi się dziecko na świecie, to skończy się trening, a wcale tak nie jest. Jak jest synek, to robię treningi, kiedy on nam pozwala, także on jest najważniejszy” – powiedział rekordzista.

Jak jest u was? Czy pojawienie się dziecka było przeszkodą, by dalej realizować swoje pasje? A może jednak macie czas dla siebie, żeby dalej robić to, co kochacie?
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy