Lublin atrakcje
Adobe Stock/ Aleksander
Czas wolny

Lublin – atrakcje dla dzieci na każdą pogodę

W tym artykule pod naszą redakcyjną lupę bierzemy Lublin. Atrakcje dla dzieci we wschodniej Polsce obejmują zarówno kulturalne zabytki, jak i bardziej rozrywkowe miejsca, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzić wiele godzin na dobrej zabawie.

Stolica województwa lubelskiego ma do zaoferowania wiele nietuzinkowych rozrywek dla dzieci. W naszej liście przedstawiamy najciekawsze atrakcje dla dzieci w Lublinie, które pomogą wam zaplanować pobyt.

Najlepsze atrakcje dla dzieci – Lublin:

  1. Zabytki i muzea przyjazne dzieciom
  2. Przyrodnicze atrakcje dla dzieci w Lublinie
  3. Rozrywka dla dzieci w Lublinie

Jak przygotować się na egzotyczną podróż z dzieckiem? [WIDEO]

Zabytki i muzea przyjazne dzieciom

Regionalne Muzeum Cebularza

Muzeum Cebularza w Lublinie
Adobe Stock/ Laura

Czy mamy tu jakiś łakomczuchów? Lublin należy do miast, które zdecydowanie warto poznać od kuchni. Ich tradycyjny przysmak cebulowy jest znany w całej Polsce, a wypieku cebularza lubelskiego możecie nauczyć się całą rodziną w Regionalnym Muzeum Cebularza. Ten drożdżowy placek zapieczony z cebulą i makiem jest tradycyjnym lubelskim pieczywem, które kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. 

W Muzeum Cebularza weźmiecie udział w pokazie interaktywnym z udziałem legendarnej Esterki oraz piekarza Franka, na którym poznacie genezę tego smacznego wypieku. Następnie wspólnie możecie wziąć udział w warsztatach wyrabiania cebularza, a na koniec wspólnie zdegustować wasze wypieki.

Adres: ul. Szewska 4,  Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Muzeum Wsi Lubelskiej
Adobe Stock/ oksanafiodorowa

Lubelski skansen znajduje się niedaleko centrum miasta. Ta atrakcja dla dzieci i dorosłych przeniesie was w zupełnie inne stulecie. Klimatyczne drewniane domy, wiatraki i okazałe dworki doskonale oddają klimat codziennego życia w przedwojennym Lublinie.

Dzieci z pewnością ucieszy możliwość nakarmienie i pogłaskania zwierząt gospodarskich, które pasą się obok zabytkowej architektury drewnianej. 

Adres: al. Warszawska 96, Lublin

Zamek Lubelski

zamek w Lublinie
Adobe Stock/ Tomasz Warszewski

Zamek jest jednym z najważniejszych zabytków, dlatego zwiedzanie Lublina nie może odbywać się bez pominięcia tak ważnej budowli.

W swojej zawiłej historii był m.in. siedzibą rodziny królewskiej, kaplicą, a nawet więzieniem! Nie będziemy wam zdradzać wszystkich tajemnic tego niezwykłego zabytku, gdyż z pewnością lepiej od nas zrobią to przewodnicy placówki.

Możecie w nim podziwiać wyjątkowe freski, a dla miłośników pięknych krajobrazów z pewnością zachwyci widok z baszty budowli.

Adres: Zamkowa 1, Lublin

Wieża Trynitarska

Wieża Trynitarska Lublin
Adobe Stock/ Olena Zn

Najwyższy punkt widokowy w Lublinie. Możecie tam liczyć nie tylko na niezapomniane widoki, lecz także na przepyszną kawę i herbatę, gdyż na szczycie działa kawiarenka. Miłośnicy architektury z pewnością docenią nie tylko panoramę miasta, lecz także zabytkowe neogotyckie zdobienia fasady, które kryją zawiłą historię tej budowli.

Adres: Królewska 10, Lublin

Lublińskie Stare Miasto

Stare Miasto Lublin
Adobe Stock/ Chernobrovin

Historycznie jest to najstarsza część Lublina. Możecie w niej podziwiać wyjątkowe fasady renesansowych kamienic, pozostałości murów miejskich (brama Krakowska i Grodzka, Baszta Gotycka), a także dawny ratusz miasta.

Do tej części miasta turystów przyciągają także wyśmienite restauracje, które pozwolą wam na odzyskanie energii po zwiedzaniu zabytków. 

Wieczorami w centrum Starego Miasta na Placu Litewskim możecie liczyć na pokazy fontann multimedialnych. Są one wspaniałą atrakcją, która codziennie przyciąga wielu turystów i mieszkańców.

Adres: Zamojska, Lublin

Teatr Andersa

Jeśli lubicie teatr, to obowiązkowym punktem waszej wycieczki powinien być Teatr im. Hans Christiana Andersena w Lublinie. Oferuje on zarówno spektakle dla dorosłych, jak i familijne. Wspólnie możecie obejrzeć m.in. Muminki, Pippi Långstrump czy Drzewo Życzeń. Na spektakle mają wstęp wszystkie maluchy powyżej 5 roku życia.

Adres: Plac Teatralny 1, Lublin

Lubelska Trasa Podziemna

Lubelska Trasa Podziemna
Adobe Stock/ TATIANA

Zwiedzanie Lublina może odbywać się nie tylko na powierzchni Ziemi, lecz także w podziemiach! Pod kamienicami Starego Miasta przebiega trasa podziemna. Dowiecie się tam wiele o historii miasta.

Makiety pokazujące rozbudowę Lublina doskonale tłumaczą zawiłą historię także najmłodszym dzieciom. Podczas zwiedzania zawsze będzie towarzyszyć wam przewodnik, który ubarwi zwiedzanie podziemia licznymi historiami miasta.

Przyrodnicze atrakcje dla dzieci w Lublinie

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny w Lublinie
Adobe Stock/ Adam

W słoneczny dzień pozycją obowiązkową w Lublinie jest Ogród Botaniczny UMCS. Wiosną i latem zachwyci was pięknymi i kolorowymi roślinami. To idealne miejsce na spacer całą rodziną. Na terenie obiektu można napić się kawy lub herbaty, co może być pomocne podczas porannych bądź całodniowych wędrówek. 

Chlubą ogrodu botanicznego jest Dworek Kościuszków, który został wybudowany w 1720 roku. Jest to reprezentacyjna część obiektu, w której odbywają się ważne dla społeczności akademickiej wydarzenia.

Ogród Botaniczny w Lublinie oferuje także zimowe atrakcje. O zmierzchu możecie tu podziwiać Park Iluminacji.

Adres: Willowa (między 58 i 60), 20-819 Lublin

Motylarnia

Motylarnia
Adobe Stock/ Chandler

Twoje dzieci kochają zwierzęta? W takim razie ta atrakcja w Lublinie ich zachwyci! W Motylarni możecie oglądać nie tylko motyle, lecz także wziąć udział w warsztatach w Laboratorium Przyrodnika. Wcielicie się tam w rolę małych naukowców i poznacie ciekawe życie gąsienic.

To doskonała atrakcja, która nie tylko dostarczy najmłodszym dużo zabawy, lecz także będzie ciekawą lekcją biologii.

Adres: Osmolicka 13 20-523 Lublin

ZOO Wojciechów

W okolicach Lublina (26 km od centrum miasta) jest atrakcja dla dzieci, w której świetnie bawić będą się także dorośli – zoo w Wojciechowie. 

Na powierzchni 4 ha możecie zobaczyć kilkadziesiąt egzotycznych gatunków zwierząt w tym m.in. lwy, pumy, małpy czy wielbłądy. Naszym zdaniem to doskonałe miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu w słoneczny dzień.

Pamiętajcie, że zoo otwarte jest wyłącznie w sezonie letnim.

Adres: Wojciechów 

Rozrywka dla dzieci w Lublinie

Icemania

Na dużym lodowisku Hali MOSiR czeka na was kolejna ciekawa atrakcja dla dzieci w Lublinie. Icemania otwarta jest od jesieni do wiosny. Możecie tutaj wspólnie pojeździć na łyżwach na dużej zadaszonej sali. Pamiętajcie jednak, żeby się ciepło ubrać, nawet gdy na dworze jest dość ciepło, gdyż na lodowisku temperatura zawsze jest niska.

Adres: Al. Zygmuntowskie 4, Lublin

Escape roomy

Escape Roomy Lublin
Adobe Stock/ Jérôme Rommé

Jeśli nie wiecie, jak spędzić wieczór, to dobrym pomysłem będą lokalne escape room'y. Możecie wybrać pokój dostosowany do wieku grupy i poziomu zaawansowania. 

Jakie pokoje ucieczki czekają na was w Lublinie? Znajdziecie m.in. laboratorium Frankensteina, gabinet Sherlocka Holmesa, grobowiec faraona czy diabelski cyrk.

Adres: Złota 6, 20-112 Lublin
Kontakt: 885 222 588

Rezerwat Dzikich Dzieci

W sezonie letnim Lublin oferuje jeszcze inną ciekawą atrakcję, którą jest Rezerwat Dzikich Dzieci. To miejsce stworzone przez dorosłych, jednak to maluchy decydują o jego finalnym wyglądzie. Można tu biegać, skakać, budować i malować.

Warto wspomnieć, że wstęp jest całkowicie bezpłatny! Zadbajcie tylko o czapki, picie oraz jedzenie, gdyż z pewnością najmłodsi szybko nie będą chcieli rezygnować z tak kreatywnej atrakcji.

W sezonie odbywają się tu także występy plenerowe.

Adres: Dolna Panny Marii 8, Lublin

Park Linowy

Park Linowy Lublin
Adobe Stock/ Irina

Osobom, które chcą aktywnie spędzić czas w Lublinie, polecamy lokalny park linowy nad Zalewem Zemborzyckim. Znajdziecie tam trasy o zróżnicowanym poziomie trudności, który można dostosować do wieku i sprawności fizycznej. Nawet najbardziej doświadczone osoby mogą liczyć na niejedno wyzwanie sprawnościowe.

Cała zabawa odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dlatego wszyscy – nawet najmłodsi uczestnicy – mogą czuć się bezpiecznie.

Adres: Osmolicka 15, Lublin

Wrotkowo nad Zalewem Zemborzyckim

Zalew Zemborzycki
Adobe Stock/ Rafa

Niedaleko centrum jest miejsce, do którego warto pojechać w słoneczny, gorący dzień – Słoneczny Wrotków. Znajdziecie tu kompleks basenów z miejscem do plażowania czy wypożyczalnię sprzętu sportowego. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, ale także wodny plac zabaw czy restauracja. 

Adres: Osmolicka 9, Lublin

Mania Skakania

park trampolin w Lublinie
Adobe Stock/ Rakursstudio

A co możecie robić, jeśli pogoda w Lublinie nie dopisze? Dzieci mogą wyładować swoją energię w Manii Skakania! To pierwszy park trampolin w Lublinie, w którym możecie spędzić miły czas niezależnie od pogody. Znajdziecie tu także basen z gąbkami czy park liniowy, z którego możecie korzystać nawet w zimie.
Na miejscu dostępny jest barek z przekąskami, który może być przydatny po energicznej zabawie.

Adres: ul Krochmalna 13i, Lublin

Aqua Lublin

Aqua Lublin
Adobe Stock/ Sergey Novikov

Gdy żar leje się z nieba, to najlepiej wskoczyć do basenu, a najlepiej do kilku. W Aqua Lublin znajdziesz jacuzzi, rwącą rzekę, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw, siłownię i salę fitness. To najbardziej nowoczesny tego typu obiekt w mieście i gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny. Możecie się tu zrelaksować, ale także porządnie wyszaleć na licznych atrakcjach dla dzieci i ich rodziców. Do zabawy jest nawet statek piracki na wodzie!

Polecamy wybrać się na nieco dłuższy czas, gdyż godzina w tym miejscu może być dla was za krótka. 

Adres: Al. Zygmuntowskie 4, Lublin

Park Avia Świdnik

Niedaleko Lublina możecie skorzystać z wielkiego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. W budynku znajduje się 25-metrowy basen oraz część rekreacyjna, na którą składa się mniejsza niecka do nauki pływania, dwie wanny jacuzzi oraz sauny.

Z powodzeniem odnajdą się tutaj także najmłodsze maluchy. Na miejscu czeka na nich zjeżdżalnie słonia i żyrafy, a także wodny jeż czy delfin tryskający wodą.

W cieplejsze dni możecie także spędzać wspólnie czas na odkrytych basenach i wodnym placu zabaw.

Adres: ul. Fabryczna 3, Świdnik k. Lublina

Exin symulator lotów

Macie w swojej rodzinie małego miłośnika podniebnych podróży? Jeśli wasze dziecko interesuje się lotnictwem, to z pewnością pokocha świdnicki symulator lotów. Ta atrakcja dla dzieci w Lublinie pozwoli mu się wczuć w rolę pilota lub wypróbować symulację kabiny pasażerskiej.

Jesteśmy pewni, że takie miejsce dostarczy wiele emocji nie tylko najmłodszym, lecz także ich rodzicom.

Adres: ul. Mechaniczna 13, Świdnik k. Lublina

Atrakcje dla dzieci Śląsk
Daniel Jędzura/Adobe Stock
Czas wolny
Atrakcje dla dzieci – Śląsk na niepogodę i pogodę
Od nudy na rodzinnych wakacjach uratują was atrakcje dla dzieci. Śląsk oferuje wiele ciekawych miejsc, w których najmłodsi mogą poznać historię i zagadnienia naukowe poprzez zabawę, lub także przenieść się w świat bajek rycerzy, smoków i królewien.

W naszym mini przewodniku znajdziecie ciekawe atrakcje dla dzieci na Śląsku, które zapewnią wam godziny świetnej zabawy zarówno w piękny słoneczny dzień, jak i niepogodę. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykułu, nie będziecie mieć problemów z odpowiedzią na pytanie, gdzie zabrać dzieci na Śląsku! Najlepsze atrakcje dla dzieci na Śląsku: Zabytki i muzea przyjazne dzieciom Zamek Ogrodzieniec Zabytkowa Kopalnia Srebra – Muzeum Górnictwa Sztolnia Czarnego Pstrąga Sztolnia Królowa Luiza Stary Młyn – Muzeum Dawnych Rzemiosł Przyrodnicze atrakcje dla dzieci – Śląsk Górnośląski Park Etnograficzny Leśny Park Niespodzianek Śląski Ogród Zoologiczny Bajkowe atrakcje dla najmłodszych – Śląsk Park Miniatur Jurajskich Kolejkowo w Gliwice Figlo-park – całoroczny plac zabaw dla dzieci na Śląsku Centra i parki rozrywki na Śląsku Bajka Pana Kleksa Legandia – Śląskie Wesołe Miasteczko Dream Park w Ochabach Wielkich Elfland – ekologiczny Park Rozrywki Kreatywne centrum zabaw 1000 klocków Parki linowe dla dzieci na Śląsku Letni tor saneczkowy Zabytki i muzea przyjazne dzieciom Zamek Ogrodzieniec Na szlaku Orlich Gniazd w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej znajdziecie okazałe ruiny zamku Ogrodzieniec . Jego historia sięga aż XIV wieku. Jest to największy i najstarszy zamek warowny na Śląsku. Przez budowlę prowadzi jednokierunkowa trasa, a jednym z jej głównych punktów jest Wieża Kredencerska. Rozciąga się z niej zachwycający widok na Jurę Krakowsko-Częstochowską . Najmłodszych gości z pewnością zainteresują mroczne legendy zamku , zaś starszaków – i być może także rodziców – może zaciekawić fakt,...

Atrakcje kujawsko-pomorskie
Adobe Stock/fot. Studio Romantic
Czas wolny
Atrakcje dla dzieci w województwie kujawsko-pomorskim
Poznajcie najciekawsze atrakcje dla dzieci w województwie zachodnio-pomorskim. Kujawy mają dużo do zaoferowania całym rodzinom: od miejsc zabytkowych, do miejsc rozrywki i zabawy. Z pewnością nie będziecie się tu nudzić!

Czasem ciężko zainteresować dziecko jakąś konkretną atrakcją. Jednakże będąc w województwie kujawsko-pomorskim atrakcji dla dzieci nie brakuje. Zatem zachęcamy do poznania ciekawych, regionalnych miejsc. Spis treści: Młyn Wiedzy w Toruniu Planetarium Toruń Fantasy Park w Toruniu Muzeum Zabawek i Bajek Żywe Muzeum Piernika Manufaktura Cukierków w Toruniu Ogród Zoobotaniczny w Toruniu Zoo w Bydgoszczy Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Plac zabaw na Wyspie Młyńskiej Muzeum Mydła i Historii Brudu Jura Park w Solcu Kujawskim Park linowy Włocławek Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie Muzeum Archeologiczne w Biskupinie Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji Park Dinozaurów Zaurolandia w Rogowie Mega Park Rudnik Młyn Wiedzy w Toruniu Młyn Wiedzy w Toruniu jest nowoczesnym parkiem naukowym. Na zwiedzających czekają doświadczenia, które mogą samodzielnie przeprowadzić. Dodatkowo możecie obejrzeć pracownie naukowe, sale ekspozycyjne oraz wiele wystaw. Z każdego piętra zobaczycie Wahadło Foucaulta, które ukazuje obrót Ziemi wokół własnej osi. Oprócz wahadła, w Młynie Wiedzy dostępne są: wystawa „O obrotach”, model rzeki nawiązującej do przepływającej przez Toruń Wisły, ekspozycja „Idee”, która ukazuje idee kreowane przez człowieka, pracownia kreatywna dla dzieci – przebudowa, wystawa „przeŻYCIE”. Adres: ul. Władysława Łokietka 5, 87-100 Toruń Planetarium Toruń Będąc w województwie kujawsko-pomorskim, warto odwiedzić Toruń, a w nim Planetarium. Będziecie mogli tu zobaczyć świat w perspektywie planety oraz galaktyk. Ponadto w sali Planetarium odbywają się 40-minutowe pokazy astronomiczne. Obejrzycie w nim m.in.: opis...

Atrakcje świętokrzyskie
Adobe Stock/fot. Gorilla
Czas wolny
Atrakcje dla dzieci w województwie świętokrzyskim
Odkryjcie z nami, jakie atrakcje dla dzieci w województwie świętokrzyskim warto odwiedzić. Muzea, rezerwaty czy jaskinie to tylko niektóre z ciekawych miejsc, które na was tutaj czekają. Dzieci z pewnością odnajdą się w zebranych przez nas dostępnych atrakcjach.

Zastanawiając się, jaka atrakcja będzie dla waszego dziecka najlepsza, warto zapoznać się wcześniej z dostępnymi opcjami, które oferuje województwo świętokrzyskie. Zapoznajcie się z przygotowaną przez nas listą. Spis treści: Oceanika Bałtowski Kompleks Turystyczny Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach Centrum Bajki w Pacanowie Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno Crazy Cart Park etnograficzny w Tokarni Rezerwat Kadzielnia Jaskinia Raj Energetyczne Centrum Nauki w Kielcach Pałac Kurozwęki Geopark Kielce – Centrum Geoedukacji na Wietrzni Żywe Muzeum Porcelany Ćmielów Centrum Leonardo da Vinci w Podzamczu Oceanika W Oceanice znajduje się wiele roślin z mórz, oceanów oraz rzek, a także ryb. Jest aż 300 gatunków. Zwiedzanie jest podzielone ze względu na miejsce występowania poszczególnych okazów. Po obiekcie oprowadza was przewodnik, który opowiada o zwyczajach i ciekawostkach zwierząt zamieszkałych w Oceanice. Po obejrzeniu każdego zbiornika, na dzieci czeka akwarium dotykowe. Można tam nakarmić ryby. Jeśli wy i wasze dziecko lubicie wodny świat, to warto tu przyjechać. Na miejscu skorzystać możecie również z: Stajni, Krainy zabawy z parkiem linowym, zagrodą dla zwierząt, dmuchańcami oraz eurobungee, Basenu krytego, Parku Miniatur Świętokrzyskich. Adres: ul. Laskowa 95, 26-050 Chrusty Bałtowski Kompleks Turystyczny Kto będzie przynajmniej raz w Bałtowie, powinien odwiedzić park jurajski, który jest ogromną atrakcją wśród dzieci. JuraPark jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce. Na miejscu znajduje się około 100 modeli dinozaurów, które są wykonane w naturalnej wielkości. Po kompleksie prowadzą ścieżki, na których widnieją tabliczki mówiące o ciekawostkach związanymi z dinozaurami. Na miejscu zwiedzić można:...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
mata na piknik
Pielęgnacja
Jedziecie na piknik? Oto 6 wskazówek, dzięki którym się uda
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Podróże z Marko BeSafe
Rozwój
Oto sposób na przewożenie dziecka 5 razy bezpieczniej niż dotąd!
Partner
Polecamy
Porady
jak ubierać noworodka latem
Noworodek
Jak ubierać noworodka latem, żeby go nie przegrzać?
Małgorzata Wódz
Nowe urlopy dla rodziców
Prawo i finanse
Nowe urlopy dla rodziców w 2022 roku: od kiedy więcej dni wolnych?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Rabarbar w ciąży
Dieta w ciąży
Czy w ciąży można jeść rabarbar? Tak, ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy
Luiza Słuszniak
imiona unisex
Imiona
Imiona unisex – jak nazwać dziecko bez wskazywania na płeć? 168 propozycji!
Ewa Janczak-Cwil
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży
Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem
Ewa Janczak-Cwil
bon turystyczny do kiedy
Aktualności
Bon turystyczny 2022 – ważność bonu. Do kiedy można wykorzystać?
Małgorzata Wódz
zapłodnienie
Starania o dziecko
Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia
Magdalena Drab
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu
Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?
Joanna Biegaj
wyprawka noworodka
Niemowlę
Wyprawka dla noworodka na lato: ubranka i rzeczy do szpitala [LISTA ZAKUPÓW]
Małgorzata Wódz
uczulenie na jad pszczeli / uczulenie na jad osy
Zdrowie
Uczulenie na jad pszczeli i jad osy: objawy, co robić i jak przebiega leczenie
Katarzyna Pinkosz
Szparagi w ciąży: czy można jeść, właściwości, przeciwwskazania
Dieta w ciąży
Szparagi w ciąży: czy można jeść, właściwości, przeciwwskazania 
Luiza Słuszniak
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
domowe sposoby na komary
Aktualności
Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Joanna Biegaj
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży
Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?
Ewa Cwil
plan porodu
Lekcja 2
Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku
Małgorzata Wódz
pozytywny test ciążowy
Ciąża
Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?
Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży
Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?
Małgorzata Wódz