Mówcie sobie co chcecie, ale my uwielbiamy małą Mię. Możemy oglądać ją na InstaStories non stop i nie mamy dość. To jest tak pogodna dziewczynka, że aż chce się mieć od razu... więcej dzieci! Do tego zabawny komentarz mamy, Natalii Siwiec, i humor na cały dzień od razu zapewniony. Polecamy takie sesje z tymi paniami, to naprawdę działa!

Reklama

Natalia Siwiec opublikowała piękne słowa skierowane do córeczki Mii. Napisała pod zdjęciem: "Bobasem być..... Kocham to mało powiedziane! Szaleję z miłości, uwielbiam, zjadłabym, po kawałeczku i delektowała się każdym kęsem, zacałowałabym.... taki mały człowiek, a tak pięknie potrafi zmienić życie na jeszcze bardziej kolorowe, pełne spokoju, ciepła, ciekawości, cierpliwości.... uczy życia na nowo! Wnosi magię do każdego dnia ♥️"

Czy wy też miewacie ochotę, żeby schrupać po kawałeczku Waszego szkrabka? Albo np. "zgnieść" z miłości? Podobno to najzupełniej normalne. Odpowiada za to zapach i procesy zachodzące w naszym mózgu. "Ochota zjedzenia" pojawiająca się na widok kochanego dziecka to po prostu nic innego, jak odtworzenie bardzo przyjemnego uczucia, które miewamy na widok lub po zjedzeniu pysznego posiłku. I tak się właśnie czujemy patrząc na nasze rozkoszne dzieci. "Zgniatanie i ściskanie" zaś także wywołuje w nas podobna emocja związana z tym, że coś jest tak piękne i urocze, że aż nie możemy tego wytrzymać. Oczywiście w zdrowo działającym mózgu, takie odczucia nie przechodzą w czyny. Czy wasze maluszki też tak na Was działają?

My mamy ochotę schrupać takiego malucha, zwłaszcza kiedy jest ubrany w kapelusik z roślinnym motywem z La Millou (kosztuje 59zł). Jest po prostu super i zapewnia ochronę przed słońcem!

Czy macierzyństwo dla was to ciężki kawałek chleba czy magia codzienności i sens życia, tak jak dla Natalii Siwiec? Trzeba przyznać, że ma talent do wyrażania uczuć macierzyńskich. Bo to nie pierwszy już raz, kiedy się wzruszamy przy słowach tej znanej mamy.

Zobacz także

A wy odważyłybyście się publicznie wyznać swoje uczucia do dzieci czy uważacie, że to zbyt intymne? Te słowa Was wzruszają czy to już nużące?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama