GRY
 
 

Te zdjęcia zrozumie każdy rodzic kilkulatka! Też takie macie?

Kiedy pokroisz kanapki dziecka w trójkąty, a nie kwadraty... Każdy, kto ma w domu 2- lub 3-latka, zgodzi się, że te przezabawne zdjęcia to sama prawda. Trudno powstrzymać się od śmiechu!

Sceny z życia kilkulatka
fot. Instagram / @averageparentproblems
Płacz stulecia, bo źle przekroiłaś parówkę? Zabawa w chowanego, podczas której dziecko chowa się za... własnymi dłońmi? Wykrzywiona w podkówkę buzia, bo piłka nie chce turlać się po ścianie? Wszyscy to znamy! Tak samo jak perlisty śmiech, który w żadnym innym okresie życia nie brzmi tak szczerze i czarna rozpacz z najbłahszych i najmniej oczekiwanych powodów... Życie z 2- i 3-latkami to niezła przygoda!


Kiedy twoje dziecko upiera się, że chce samo trzymać bańki mydlane...


Przyznajmy to sobie szczerze: bycie mamą małego dziecka bywa prawdziwe dziwnym doświadczeniem – te wszystkie irracjonalne zachowania, zabawne miny, bunty, radości... Tym rodzicom udało się uwiecznić takie chwile z życia kilkulatków na zdjęciach, a efekt jest przekomiczny. Więcej obrazów możecie obejrzeć na Instagramie, na profilu @averageparentsproblems.


Kiedy byłaś pewna, że to będzie najpiękniejszy dzień w jej życiu...Kiedy miłość starszego dziecka jest nieco zbyt mocna...


Kiedy twój syn zjada mydło, ale nie tknie warzyw...To zdjęcia naprawdę pokazują życie z kilkulatkami, prawda? Też macie takie fotki w albumach?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak bawić się z dwulatkiem - film
Bawiąc się z kilkulatkiem, możesz wspierać jego rozwój. Sprawdź, jakie zabawy warto proponować dzieciom.

Ocena (14 ocen)

4.7
Doładuj
Przeładuj