Seks a karmienie piersią
fot. Fotolia

Uprawiała seks i jednocześnie karmiła piersią. Internauci nie kryją oburzenia!

Mama 3-miesięcznego chłopca wywołała swoim wyznaniem prawdziwą burzę! Czy można karmić piersią i uprawiać seks jednocześnie? Zdania są podzielone!
Hanna Szczesiak
Seks a karmienie piersią
fot. Fotolia
Tasha Maile z San Diego w USA, mama 3 chłopców, zdobyła popularność dzięki kontrowersyjnemu filmowi, który zamieściła w serwisie YouTube w 2015 roku. W 5-minutowym filmie vlogerka wyznaje, że zdarza jej się karmić syna piersią i jednocześnie uprawiać seks z mężem. Te słowa oburzyły internautów!

Seks a karmienie piersią

Pod koniec maja, po prawie 2 latach, Tasha opublikowała kolejny film dotyczący karmienia piersią podczas seksu. Mama z San Diego nie zmieniła swojego stanowiska – po raz kolejny tłumaczy, że ludzie są istotami seksualnymi i potrzebują fizycznej bliskości z drugim człowiekiem. Tasha wspomina wyznanie sprzed 2 lat o karmieniu 3-miesięcznego synka piersią podczas seksu. Wyjaśnia, że malec spędzał z nią 24 godziny na dobę i nie pozwalał położyć się do łóżeczka. Tasha podkreśla, że chłopiec nie był w żaden sposób zaangażowany w to, co działo się pomiędzy nią a jej mężem. "To nie miało żadnego związku z moim dzieckiem" – mówi vlogerka.
 
Redakcja poleca: My, kobiety mamy z tym problem, ale mężczyźni to lubią - przekonuje seksuolog [WIDEO]
W oczach swoich partnerów nie jesteśmy mniej atrakcyjne z większym brzuszkiem czy szerszymi biodrami – przekonuje seksuolog dr Sylwia Jędrzejewska. Zobacz film, w którym seksuolog radzi jak cieszyć się ciałem po ciąży w sypialni.

"Poczekaj kilka minut!"

Oba filmy opublikowane przez Tashę wywołały falę oburzenia i niedowierzania internautów. Większość komentujących filmy nie rozumie, jak można karmić piersią i jednocześnie uprawiać seks, nawet z własnym mężem. Przy filmie z 2015 roku pojawił się komentarz: "Karmienie piersią jest wspaniałe. Seks również jest wspaniały. Jednak uprawianie seksu podczas karmienia piersią jest dziwaczne! Nie obchodzi mnie, co mówią inni. Jak możesz odczuwać pożądanie, kiedy twoje dziecko je...?! Zgadzam się, seks jest ważny i naturalny, ale proszę cię, nie kiedy karmisz dziecko! Poczekaj kilka minut!" – trudno się z nim nie zgodzić.

Czy seks podczas karmienia jest na miejscu?

Seks jest intymnym doświadczeniem (na ogół) dwóch osób, podobnie jak karmienie piersią. Karmienie piersią wytwarza więź pomiędzy matką a dzieckiem. Dla wielu kobiet to niezwykle intymne przeżycie, które cenią i celebrują, często mimo zmęczenia. Uprawianie seksu w tym samym czasie jest  dla nich co najmniej nie na miejscu. W końcu zarówno dziecko, jak i partner, zasługują na to, by poświęcić im całą uwagę i skupić się wyłącznie na nich. Łączenie tych dwóch czynności może oburzać i wywoływać sprzeciw. Z drugiej strony są jednak kobiety, dla których obie te czynności są tak naturalne, że w ich połączeniu nie widzą nic dziwnego czy bulwersującego.

Co wy o tym myślicie? Czy karmienie piersią podczas seksu jest dla was czymś naturalnym, czy wręcz przeciwnie? 

Zobacz także: Seks po porodzie: karmię piersią, więc nie zajdę w ciążę!

Źródło: YouTube
Oceń artykuł

Ocena 4 na 24 głosy

Zobacz także

Popularne tematy