Świąteczna reklama Ikea 2017
fot. screen

To chyba najbardziej wzruszająca świąteczna reklama w tym roku! [WIDEO]

Co roku czekamy, która marka wypuści najpiękniejszy bożonarodzeniowy spot. Czyżby Ikea znowu była w tym najlepsza?
Dominika Bielas
Świąteczna reklama Ikea 2017
fot. screen
Przyzwyczailiśmy się, że w grudniu pojawia się kilka bardzo wzruszających reklam. Mają one niewiele wspólnego z nachalnym reklamowaniem produktu, a w skupiają się na tym, co jest naprawdę ważne w Boże Narodzenie. Zdecydowanie najlepsze pomysły ma Ikea i Allegro, w tym roku postanowił nas wzruszyć także Empik, jednak ta reklama chyba jest najlepsza!

Czy będą łzy wzruszenia?

Jakiś czas temu pojawiła się reklama "W Święta zamień się w słuch. I zrób więcej miejsca na miłość." W krótkim spocie reklamowy widzimy rodzinę, która zasiada przy bożonarodzeniowym stole. Lektor (Bartosz "Fisz" Waglewski) zwraca uwagę, że pozornie zwyczajne gesty pokazują silne uczucia łączące członków rodziny.

Choć reklama jest bardzo ładna i ma przepiękny przekaz, to poczułam się troszkę zawiedziona. Ikea zdążyła nas przyzwyczaić, że w grudniu z całą pewnością popłyną łzy przed ekranem telewizora. Okazuje się, że Ikea nie zawiodła! Właśnie pojawił się spot, który z całą pewnością was poruszy.
Redakcja poleca: Musisz je zobaczyć - najciekawsze prezenty świąteczne dla przedszkolaka - VIDEO
Szukasz prezentu dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje prezentów świątecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Łap każdą chwilę

Głównym bohaterem reklamy jest chłopiec i jego mama. Samotna, zmęczona i przytłoczona obowiązkami kobieta, dzień po dniu próbuje mimo trudności zapewnić synkowi radosne życie pełne miłości. Chłopiec w tajemnicy gromadzi butelki w które "łapie"szczęśliwe chwile. W Boże Narodzenie ustawia pod choinką to, co udało mu się "zebrać " rzez cały rok: radość, miłość i zabawę...
W nowym spocie Ikea tuż przed świętami zwraca uwagę na to, że szczęśliwe chwile z najbliższymi warto przeżywać nie tylko od święta, a przy okazji wyciska morze łez.

Przekonajcie się sami:

Źródło: wirtualnemedia.pl, vimeo.com

Która świąteczna reklama podoba się wam najbardziej w tym roku? Napiszcie w komentarzach.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy